Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy itthon akarok maradni?

Figyelt kérdés

Jó lenne meghosszabbítani a szünetet 2 nappal:)

Meg ma is és holnap is írnak egy nagy dogát és jó lenne tudni hogy mi lesz benne

Ha megírták akkor megtudom kérdezni tőlük és nem kapok egyest.

Mit tegyek?


2012. okt. 25. 08:00
1 2 3 4
 1/35 Jégtánc ***** válasza:
85%
Menj suliba,semmi értelme a lógásnak:)
2012. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
aj ilyen szövegekkel hagyjatok légyszi.
2012. okt. 25. 08:01
 3/35 A kérdező kommentje:

nem kell leoltani se.

Csak a kérdésre válaszoljatok lgéyszi

2012. okt. 25. 08:02
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát talán tanulnod kellene,De biztos roppant fontos dolgaid vannak,nem érsz rá.Szépen vonulj be a suliba semmi sumák.ha voltpofád nem készülni akkor vállad az egyeseket is.Attól,hogy mások megírják a megoldást te nem leszel okosabb..
2012. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

de msot mért kell itt bunkózni??

Ne te akard légyszi eldönteni hogy bemenjek-e és nem kell így ítélkezni szerintem.

Ha nem szeretnék bemenni akkor nem tudom mért kell neked ebbe beleszólni

...

A kérdésre várom még mindig a választ.

2012. okt. 25. 08:05
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Jövő héten kezdődik az őszi szünet. majd pihikézel akkor. Amúgy meg inkább tanulj, nem halsz meg hülyén, netán még érsz is el valamit az életben.. nem hátrány.
2012. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Jó akkor itt lezárom a kérdést és köszönöm szépen ezeket a krva hasznos válaszokat
2012. okt. 25. 08:06
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, nem tanultam es dogat írunk. Itthon maradhatnek?
2012. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
megmondod neki nyíltan. Figyelj anya, jó lenne ha itthon maradhatnék a héten, szeretném pótolni a lemaradásaimat. Nálam ez bevált, bár évente egyszer kértem ilyet, félévi vizsga előtt két héttel. És én tényleg tanultam a pihenőben is.
2012. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Jégtánc ***** válasza:
100%
Utolsó sor a kérdésedben hogy mit tegyek? Erre válaszoltunk.Kérdeztél ,mi válaszoltunk,ez nem bunkóság
2012. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!