Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bérmálásra bérmaszülőmtől...

Bérmálásra bérmaszülőmtől kaptam gyűrűt, viszont utálok a nyakláncon kivül minden ékszert. Minimum mennyi ideig illik hordani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ne hordd, ha nem tetszik. ha rákérdez, mondd azt, hogy nagyon vigyázol rá, és csak alkalmakkor veszed fel.
2013. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azért mégiscsak kell viselnem egy ideig,nem? :/
2013. ápr. 29. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell!
2013. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én konfirmációra kaptam karkötőt. Nem tetszik, nem viselem, ennyi.
2013. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felfűzheted a nyakláncodra, és ott viseled, amíg szeretnéd. Aztán beteszed a kis dobozában a fiókba, ahol a fontos emlékeket tartod!

Nem kell mindent hordani...

2013. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen illemszabály.

Tedd el a dobozkájába,majd egyszer hátha megszereted.


(jórégen ballagásra én is aranyat kaptam,de nem szerettem csak az ezüstöt,15 évig álltak,most hordom őket 30 évesen.)

2013. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

tedd el a dobozába. ha alkalom van, vedd fel (mikor ő is ott van)

Én is csomó aranyat kaptam ballagásra erre-arra, de én sem szeretem. Van, amit eladtam, amit pedig fontos emberektől kaptam, eltettem. Ha van valami nagyobb esemény, pl. lagzi ilyesmi, felveszem, de tudják már ők is, hogy nem rajongok érte...

2013. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semeddig, ha neked nem tetszik. Én is utálom a gyűrűket, még a jegygyűrűmet sem hordom.


Meg kellett volna kérdeznie a bérmaszülődnek - ha már annyi sem figyelt rád, hogy magától tudja, hogy kb. mit szeretnél ilyen alkalomra -, hogy szereted-e a gyűrűket.

2013. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy rakat fukszom. Mindet ilyesmi ünnepségekre kaptam. Sose volt rajtam egyik se.
2013. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!