Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja látni a...

Miért nem akarja látni a kislányát?

Figyelt kérdés
párommal megromlott a kapcsolatunk.sajnos visszafordithatatlanul.közös kislányunkra azóta egyátalán nem kiváncsi.a kapcsolatunk alatt végig azt hangoztatta ő lesz a világ legjobb apukája.ehhez képest egyátalán nem tartja velünk a kapcsolatot.gyermektartást sem fizet hónapok óta.nem hajlandó semmit megbeszélni.egyátalán nem kommunikál.hogyan lehetne ezen változtatni?

2013. ápr. 30. 07:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. El kell engedned.Ne süllyedj le arra a szintre amit ilyenkor az átlag nők többsége lép.
2013. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
én őt elengedtem már társként.de megérteni nem tudom,a gyermekét miért dobta el...ő miröl tehet?
2013. ápr. 30. 08:04
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
2 Senki nem érti meg, de helyén tudja kezelni, és nem erőszakol semmit ami nem a másik ember szivéből jön. Már pedig ezek szerint az exednek nem szivből jön, hogy a gyerekkel kapcsolatot akarna tartani.
2013. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
és azért mert ő sértett önző,hazug (hiszen akarta a kislányt)a gyermekemnek apa nélkül kell felnőnie?talán akkor nem kellett volna apaságit tenni ,el kellett volna mondani .hogy ezt a gyermeket egyedül vállald,és akkor korrekt lett volna.így mégis csak apa és nekem minden gyermeket érintő kérdésben egyeztetnem kell vele.nagyon szívtelen dolog ami tesz
2013. ápr. 30. 08:15
 5/39 anonim ***** válasza:

A tartasdij miatt tessék pert indítani. Ha nem is érdekli a gyerek, azért meg kotelessege fizetni.

Amúgy meg vannak ilyen emberek, nem lehet velük mi kezdeni.

2013. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy fizetnie kell!


Egy gyerekkel még találhatsz másik párt, főleg, ha akarsz közös gyereket és még elég fiatal vagy.

Szerintem a leírtak alapján ez eléggé visszafordíthatatlan a helyzet.

2013. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
A gyerektartás jár. Független attól, h akarja-e látni vagy nem. Akkor is kell fizetnie, ha törvényileg lemond róla. (Legalábbis én ezt hallottam).
2013. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha azt kérded, hogyan lehet ezen változtatni, akkor onnan kellene kezdeni, hogy miért romlott meg a kapcsolatotok? Ha ezt tudnánk, akkor lehetne elképzelésünk arról, hogy miért viselkedik a párod úgy, ahogy, és akkor már talán arra is lenne ötlet, hogy hogyan lehetne változtatni rajta.
2013. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
nem a kettőnk kapcsolaráról szól a kérdés .hanem a kislányához való viszonyúlásról
2013. ápr. 30. 09:21
 10/39 anonim ***** válasza:
Kérdező (#9), férfiként mondom, hogy a kettő a férfiak számára nem szétválasztható, legalábbis a gyerek pár éves koráig. Később, egy kamasz gyereknél már igen.
2013. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!