Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Eddig a szüleimnél laktunk, 6 hónapja elköltöztünk albérletbe. De munkanélküli lettem, szinte semmit nem tudunk már fizetni. A szüleim, a férjem, a gyerekek engem hibáztatnak mindenért mivel én szerettem volna költözni. Szerintetek is igazuk van?
2013. ápr. 30. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mindenki lakjon otthon a szüleivel? Mert a mai világban már könnyen lesz bárki munkanélküli.
2013. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ miért költöztetek el..

Barátnőmék anyjáéknál laknak eddig minden oké volt de az anyaja elég idős 65 múlt és barátnőm 27 a kicsi 2 éves és idegesíti őt a kicsi.. hangos, miért nincs csendben? altassa el stb... a párja testesebb alkat 130 kiló ne üljön az ülőgarniturára mert kiüli a súlyával stb... Ők nem bírnak költözni az anyja meg élvezi a helyzetet... kikezdte olyan szinten a kapcsolatukat hogy a párja reggel nincs már otthon és amilyen későn mehet haza úgy megy... ha 9ig van munka akkor úgy ha éjfélkor is dolgozhat akkor úgy...


Az, hogy ki hibáztat az egy dolog... emgoldást semmiképp nem tudtok keresni? más munka ami nem a szakmád. Árufeltöltő eladó stb

2013. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első hozzászólónak igaza van, felnőtt emberek ne a szüleikre támaszkodjanak! A férjednek lennek a fő dolga, hogy biztosítsa a család anyagi biztonságát. És mondjuk segíthetne neked munkát találni, nem pedig hibásnak kikiáltani. A szüleid meg segíthetnék az unokájukat ebben az átmeneti nehéz helyzetben, de ők is inkább azzal vannak elfoglalva, hogy hibást keresnek. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy! ne törődj a véleményükkel, állj ki magad mellett, és természetesen kövess el mindent, hogy újra munkába állj! Sok szerencsét!
2013. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked van igazad. Gondolom, nem kényszerítetted őket, hogy veled menjenek. Szülők házában lakni különben sem egészséges. Nagyon pénzcentrikus a férjed, fél. Ne hagyd magad!
2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Természetesen keresek munkát ezerrel, de nem könnyű egy ilyen kis városban :-(.
2013. ápr. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!