Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek volt elképzelt sorrend...

Akiknek volt elképzelt sorrend az életükbe pl: karrier, esküvő stb de vágül másképp alakult, mennyire változtatta meg az életeteket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Negatívan:( kelepcében érzem magam és nem tudok kitörni, nem engedi az erkölcsi oldalam.
2013. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
nálam párkapcsolat, összeköltözés, lakás, eljegyzés, esküvő gyerek. ez volt az eredeti. ebből az lett, hogy kapcsolat, összeköltözés, eljegyzés, esküvő, se gyerek se lakás még. Mindkettőn dolgozunk, de valószínűleg gyerek előbb lesz, legalább is remélem. Nem nagyon módosult az életünk, csak változott a sorrend. ennyi.
2013. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallottad már ezt a mondást??

"Ember tervez, isten végez"


Mindenkinek van vagy volt egy elképzelése, de senkinek nem úgy alakult vagy fog alakulni ahogy elképzelte.. Valami mindig közbe jön.

Fiatalon nekem is volt..Nem úgy lett ahogy elképzeltem. Olyan dolgokat csinálok, olyan helyen élek ahol nem is akartam, sőt el se tudtam volna képzelni..Hogy mennyire változtatott meg. Nagyon, de nem lett rosszabb az életem, csak teljesen más..

39/N

2013. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Ohh..

Nálam karrier, sajátba költözés (elég szar körülményke közt Éltünk 16 évesen magamnak vettem a tankönyveket a gyakorlaton szerzett pénzemből) párkapcsolat összeköltözés (esküvő engem nem hat meg) és család

Ehelyett párkapcsolat gyerek (itt lakunk nevelőapám házában a padlást csináltuk meg hogy legyen hova gyereket szülni... Karrieremnek fuccs (fodrász vagyok) eljegyzés most volt 2 éve én esküvőt nem szervezgetek nekem ez nem fontos... Házat tavaly vettünk most újra babát várunk :)

Tehát a sorrendem lett:

kapcsolat, gyermek, eljegyzés, házvásárlás felújítás, költözés és az új házban babázunk már...

Imádom sosem cserélnék senkivel :)

2013. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a dolgok csak sorrendben történhetnek? Egyszerre nem?
2013. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Biztos történhetnek egyszerre is. :)

De ritka az olyan. Miért? Nálad így történtek a dolgok?

2013. ápr. 30. 13:10
 7/12 Lienah ***** válasza:

Nyah akkor énis leírom a volt terveket... 1. szakiskola után gimi majd 5.év elvégzés 2. jó munkahely 3. párkapcsolat 4. saját lakás (ez tűnt a legnehezebbnek) 5. eljegyzés 6. esküvő 7. gyerek 18-24 között

Ezzel szemben ez lett belőle 1. szakiskola elvégzés 2. melóhely 3. párkapcsolat 4. estigimi meló mellett 5. eljegyzés 6. albérlet 7. macska.

Nem mondom hogy így terveztem....

Saját lakás+gyerek... hmmm nah ezaz ami a szép álom marad:( 30/N

2013. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy másképp az nem kifejezés. Régen jó állásról nagy házról álmodtam. Most meg van egy két éves fiam egy férjem. Várom a második babánkat. S most készülünk költözni anyáméktól. De semmit se bántam meg, így vagyok boldog.
2013. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Diploma, karrier, kapcsolat, házasság, lakás, gyerek. 23 és 28 éves korom között.

Ehelyett: kapcsolat, házasság. 26 vagyok. Kis csúszással belefér még a a kitűzött célba a lakás, meg a diploma. A munkahely megszerzése nem tőlem függ. A gyerek meg csak pénz kérdése.

2013. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam a terv az volt:

1. egyetem 2. jó munka 3. boldog párkapcsolat 4. közös családi fészek 5. gyerek( kb 25 éves korra) 6. talán esküvő


Jelenleg ami van:

Egyetem nem lett elvégezve pénzhiány miatt, munkám nincs, a párkapcsolatra inkább jellemző a társas egymás mellett élés. A közös családi fészek bár megvan, de nem együtt vettük, mert nekem nincs munkám. Gyereket akkor akarunk, ha esetleg lesz munkám, esküvőről nem akarok álmodozni, nincs rá pénzünk.

Teljesen letargiába vagyok, hiszen 29 éves leszek, és semmit az égvilágon nem tudok felmutatni. Talán pár embernek hiányoznék, ha eltűnnék, de tényleges nyomot a világba nem tudok felmutatni. Nincs semmim, nem értem el semmit sem.

2013. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!