Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek volt elképzelt sorrend...

Akiknek volt elképzelt sorrend az életükbe pl: karrier, esküvő stb de vágül másképp alakult, mennyire változtatta meg az életeteket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetem, jó állás, sok pénz, sok utazás, külföldi munka, gyerek a távoli jövőben - ez volt az eredeti terv.


Mivel nem jött össze, csak az egyetem, a közepes mennyiségű pénz, családi okok miatt visszamondtam a külföldi munkát - így most nagyon -n agyon frusztráltnak érzem.


Remélem depressziós nem leszek. Ne értsétek félre, lett gyerekem végül, nem a karrier hiánya miatt, hanem mert szerettem volna. Őt nagyon szeretem, de ott a hiányérzet.

Rengeteget tanultam és nem lett hivatásom mégsem. Örök hiányérzet!


És ott motoszkál a gondolat, hogy mondjam a gyereknek majd, hogy tanulni kell és érdemes, amikor nem a diplomámmal keresek közepes mennyiségű pénzt, hanem egészen mással.

2013. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi volt a tervem, hogy: egyetem(ek), doktori, karrier, mondjuk olyan 25 éves koromban férjhez mennék, utána gyerek (?), de erről nem volt határozott elképzelésem.


Két egyetem megvan, doktori megvan, párkapcsolat nuku.


30/N

2015. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!