Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrier vagy távkapcsolat?

Karrier vagy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
A párom Ázsiába van kiküldetésen, én Magyar o-n dolizok, de már anyira hiányzik a párom, hogy néha a munkahelyen is sírok titokban. Gondolkodom, hogy femondom és kimegyek utána, mert az időeltérés miatt skypolni is alig tudunk.Ti az eszetekre vagy a szívetekre hallgatnátok, mit tennétek a helyemben? Van már elég gyakorlatom végülis és lassan a baba dolog is aktuális, 1 évet kellett volna kibírnom, úgy, hogy 6 hetente hazajár, de sajnos ez kevésnek bizonyul számomra, már nem érzek elég erőt hozzá...ehhez az egészhez, anyagilag ne gond, ha ott lennék vele.

2012. okt. 28. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az életben szerintem a legnehezebb dolog ez a kérdés.
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a szivre szavazok ;) ! Ha megteheted menj utána :) !
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj:-mennyi idő telt már el,mennyit kéne még kibírni? Ha kimész tudsz e ott mit kezdeni magaddal? Ha kimentek, és az egy év leteltével visszajöttök, lesz a hova visszajönni? Ha nem jöttök vissza, el tudod e képzelni végleg az életedet külföldön?
2012. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

1-es ha neked ez a legnehezebb kérdés az életben, akkor Te még nem kaptál hírt arról, hogy családtagod halálos beteg hogyan tovább!


Ezt el kell dönteni és kész. Van előnye és hátránya is. Ennyi. De hogy ez legyen az élet nagy kérdése!

2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Kedves #4, összesz@rtad volna magad, ha nem dramatizálsz, ugye?

Kedves kérdező! Ha a párodnak is hasonlóképpen fontos lenne a kapcsolatotok, akkor már ő is tett volna lépéseket ezügyben. Ő is felmondhatna. Vagy ő is erőltethetné, hogy te menj ki utána.

Én azt mondom, hogy ne s zívedre hallgass. Ha itt feladod a karriered, és fél év múlva szakítotok, akkor két szék között leszel.

2012. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van külön megtakarításod,tehát a párod nélkül is el lennél simán,akkor menj utána!
2012. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat! Már 6 éve együtt vagyok a párommal, ebből volt már egy év távkapcsi sajnos. A külföldi munkáról közösen döntöttünk, mivel szeretnénk egy saját kérót és ugye magyar fizetésből nehézkes lenne, így támogattam a döntésben. Amugyis azt beszéltük, hogyha egy kicsit belejön akkor majd utána megyek, addigis elvállaltam itthon énis egy másfél éves melót, már fél éve vagyunk így külön és egyre inkább azt érzem, hogy nem jó ez így :( tudom, hogy másnak komolyabb gondjai is vannak, de nekem jelenleg ez okoz érzelmileg gondot. A párom természetesen örülne ha ott lennék, de elég sokat dolizik, azt mondta próbáljam ki és ha mégse megy akkoris van visszaút. Végülis nem veszíhetek, a testi-lelki egészség és boldogság csak fontosabb mint a munka,nem?

Amugyis potom pénzért dolgozom pedagógusként, csak a későbbiekben jól hangzana ez a mostani meló, ha saját vállalkozásban csinálnám.

2012. okt. 28. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a dolizik, puszcsi, szercsi szöveget szerintem hagyd el. Érett nő vagy, remélem, az érett nőkhöz meg nem való ez.

Kérdezd meg tőle, hogy akarja-e, hogy utánamenj? Ha egyértelmű igen a válasz, akkor hajrá.

Én a helyedben maradnék. Ha nem bírod nélküle, akkor a kapcsolatotok nem biztos, hogy kibírna ennél nehezebb dolgokat.

Már az egyharmadán túlvagy! És érted teszi.

2012. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a korrekt választ! Igen, tőle is egyértelmű választ fogok várni, hiszen ez két ember döntése kell, hogy legyen. Nagy segítség számomra a kívülállók véleménye, sokszor reálisabban látják a dolgokat.
2012. okt. 28. 14:31
 10/11 anonim válasza:
Szia!:)Én abszolút értem a helyzetet,Nekem a szerelmem is állandóan dolgozik külföldön van.Elhatároztam ahogy végzek a sulival megyek hozzá ki, több 2 éve együtt vagyunk,és annyi nehézség volt,meg sok minden.De bírjuk,még ha nehezen is...Most is alig tudjuk egyeztetni hogy jöjjön.De kitartást!!Vannak lelkitársak!!És ha igazán szeretitek egymást semmi sem akadály csak nézőpont kérdése.Én mennék utánna!:):P
2012. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!