Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom, kibékültünk,...

Megcsalt a párom, kibékültünk, de néhány hónap után kezdem felfogni mit is tett?

Figyelt kérdés

Páromnak volt egy csúnya megcsalása, amikor kiderült mindent megtett értem, hogy vele maradjak majd kibékültem vele.

Sokáig elsimítottam minden rossz gondolatot a fejemben, őszintén szólva annyira szeretem, hogy komokba dugtam a fejemet, és próbáltam úgy tenni, mintha nem történt volna meg.

Viszont így néhány hónap elteltével kezdem igazán felfogni mit művelt, egyfolytában kattog az agyam, legbelül megvetem, hogy tudta megtenni.

Mivel a megcsalásból én semmit sem vettem észre, sem az idejéből, sem a viselkedéséből egyre jobban bennem van, hogy mi van ha megint ugyan azt eljátsza velem...


Pedig azóta sokat javult a kapcsolatunk, sokkal többet van velem, rengeteg közös programot szervez, azóta bemutatott a családjának is, szóval látszólag tökéletesebb minden mint az elmúlt években, de akkor is egyre rosszabb érzés uralkodik rajtam...


Volt már itt valaki ilyen helyzetben? Idővel túl lehet lépni ezen a dolgon? Kinél hogy alakultak a dolgok, miután kibékültetek egy ilyen eset után?


2013. ápr. 30. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Az is ott van benned, hogy megveted. Ez nehezen allithato vissza rendes kapcsolatta, szerintem,
2013. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

En csodalom azt aki erre oszinten kepes mert szereti a masikat annyira, es nem azert mert a gyerekek haz stb utan egyedul nem menne...


En nem birnam tobbe megcsokolni mert az kattogna az agyamban hogy mast ugyanigy csokolt,ugy hogy en hazavarom.

A szex total mas (ezer bocs az oszintesegemert) de az hogy velem ugyanazt csinalja az agyban, mint egy masik novel ugy, hogy utanna hozzam jon haza.

Arrol nem is beszelve hogy "ki tudja" mibe dugja a nyelvet es utana engem csokol, vagy velem teszi ugyanazt.


Folyamatosan azon kattogna az agyam hogy mast ugyanugy erint, csokol es csinal mindent es mason elvezkedik... Aaa en nem vagyok megbocsajto alkat. En gyulolnem es az eletben tobbe nem akarnam latni. A buszkesegem es a meltosagom barkitol tobbet er. Nem tudom elkepzelni, hogy valaki engem szeret es masba dugdossa a f.szat... En olnek erte. Vagy csak neman osszepakolnek hogy keresni valom itt mar nincs... 5 eve vagyok Parommal van egy 3 eves fiunk. Nem lenne visszatarto ero semmi.

2013. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem is tudom...20-30 év házasságot nem rúgnék fel ilyen miatt. De amikor még csak járok, ismerkedek valakivel akkor nem férne bele. Hiszen akkor évekig minden arról kellene, hogy szóljon, hogy imádjuk egymást, együtt akarunk csinálni mindent, együtt tervezünk, álmodozunk. És nem arról, hogy még el sem köteleződtünk, de már megunt a partner...

Ha úgy érzed ér ennyit a kapcsolat, és biztosan Ő lesz, akivel leéled az életed, akkor próbáld elfelejteni a dolgot.


24N

2013. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Anno másfél év után tette meg ezt a volt párom velem. Megtudtam kibuktam, de próbáltam lenyelni. Ahogy nálad, nálam is hónapokig érlelődött, mire rájöttem, hogy ezt én képtelen vagyok feldolgozni. Mindig azon kattogtam, ha nem voltunk együtt, hogy vajon most kivel van, mit csinál... Teljesen felőrölt, bele hülyültem, így a saját lelki békém miatt végül kimondtam, hogy legyen vége.

Kb félév telt el erőlködéssel, mire megtudtam ezt lépni és betudtam látni, hogy én erre így ráfogok menni. Nem voltam boldog, minden pillanatban ez járt a fejemben, pláne ha vitáztunk előtte valamin. Piszkosul nehéz volt lépnem, de azóta is így tartom helyesnek.

2013. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Lassan 6 éve vagyunk együtt,3 hónapja derült ki,hogy viszonyt folytatott,meggyőző volt, megbocsátottam,inkább úgy fogalmaznék,hogy megpróbáltam.Szerelem.Még mindig.Ma, vagyis már tegnap derült ki,hogy folytatta ezt a viszonyt.Úgyhogy Én nem hiába éreztem úgy,hogy újra megteszi.Emellett megjegyzem,hogy Én "sokk"-nak hívom ezt az állapotot,amiben pl most is vagyok,hogy nem fogom fel épp ésszel mi történt.Még a 3 hónappal ezelőttit sem fogtam fel,hát a mostanit....
2013. jún. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!