Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járok valakivel egy-két...

Járok valakivel egy-két hónapja, és kiderült, hogy az illető a 3. unokatestvérem. Ez ugye távoli rokonnak számít már de mégsem tudom mit tehetnék. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
20%
úgy tudom, hogy nem tiltja a törvény :P am szerintem nem valami jó dolog ...
2013. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Régen mindenki az unokatestvérével házasodott, hogy a vagyon ne kerüljön ki a család kezéből. Amúgy a 3. az elég távoli, igen. Szerintem semmi gond ezzel.
2013. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igazából a páromat nem érdekli ez a dolog. Bennem viszont felmerültek a kételyek.
2013. ápr. 30. 21:26
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Az első unokatestvérnél is sokkal kisebb a kockázat, mint amikor a nő 35 felett szül. Törvényileg az első unokatestvérrel is házasodhatsz, mivel harmadági rokon. Az első és másodági rokon a vérfertőző (meg a hamradági akkor, ha halmozottan az).
2013. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
22%
semmi baj nincs vele..nyugodtan maradj vele..végülis nem a ti hibátok h ....szvl maradjatok eggyütt amíg csak tudtok sztm :)))
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Sz első unokatestvér másodági rokon, nem harmadági. (Testvér, első unokatestvér)

A harmadági már elég távoli, a dédszüleitek voltak testvérek

2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%

Hát tény, hogy távoli...viszont még ha nagyon haloványan, de akkor is van köztetek rokoni kapcsolat.

Magamból kiindulva én hosszútávúra biztos nem terveznék.

De ez a Te döntésed, ahogy érzed! Ha téged nem zavar, legyetek együtt!

2013. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Hát én is "rokonnal" jöttem össze.

Igaz én pont azzal aki vér szerint nem köthető hozzám (mostoha ágon)


Még régebben vicceltem is vele, hogy ő az egyetlen aki nem köthető a családunkba vérrokonság által, de ha nekünk szülteik gyerekünk akkor bezárul a kör. :D

2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Jaj igen, egyből le kell pontozni az embert, ha már van saját véleménye! Grat! :D
2013. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

nagyon távoli,

a genetikus szerint is teljesen biztonságos

2013. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!