Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok de félek is....

Gyereket akarok de félek is. Normális ez?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem lehet, hogy beteg vagyok de ugyan akkor félek attól is hogy összejön és hogy jó anya leszek-e . Félek hogy nem lesz egészséges, hogy fogom nevelni, a bezártságtól a folyamatos fáradtságtól, hogy megromlik a kapcsolatom a férjemmel, attól hogy megváltozik a szex stb

2013. máj. 3. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ha túlzásba viszed, azt jelenti, hogy a napból legalább 6 órát azzal töltesz, hogy ezen gondolkodsz, akkor viszont már nem normális.
2013. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem normális, mer mindent túlaggódsz. Ilyen a természeted.
2013. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jutnak eszembe ezek a dolgok mikor meg van az esélye hogy összejött...máskor nem agyalok rajta...
2013. máj. 3. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális! És hidd el,ha összejön a baba, nem lesz időd ezeken gondolkodni. Arról nem is beszélve,hogy fölösleges. Persze mindenki fél, jó anya lesz-e, és a többi és a többi, de annyira magától fog jönni minden, hogy nem kell előre tervezni ilyen nagyon...

Ha eddig jó volt a kapcsolatod a férjeddel,akkor szerintem a baba után már csak jobb lesz!


Sok sikert! És nyugalom!

2013. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha már a 7. gyerekedröl van szo :-))). Ha ennél kisebb a szám, akkor igen!!!
2013. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, főleg ha még egy gyermeked sincs.


Én 37 évesen vállaltam az elsőt, "már" gondolkodtam családalapításban, és amikor terhes lettem, egy ici-picit mégis "bepánikoltam". A férjem is.

Aztán jött minden magától a legnagyobb természetességgel...

2013. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, sőt szinte biztos, hogy mindannyian átmegyünk ezen amikor komolyan terítékre kerül ez a téma.

Persze azért ne vidd túlzásba, mert az semmiben se jó.

2013. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem nagyon sokan így vannak/voltak.Köztük én is.Ha 40 évesen szülsz,még akkor is lesznek benned kétségek,félelmek,ez a babavállalással jár:)
2013. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!