Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Nővérem nem...

Normális vagyok? Nővérem nem rég szült és én is gyereket akarok (persze nem most, csak pár év múlva).

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és mint írtam fent, a nővérem nem rég szült. Ráadásul annyira meghatódok, mikor az utcán látok ilyen kis 1-2 éves picurkákat, Istenem annyira cukik :)

És állandóan az jár a fejemben, bárcsak idősebb lennék és lehetne gyerekem. Tudom, ez így tök hülyén hangzik, de nem tehetek róla, annyira édesek a pici kis lábacskáikkal meg a pici ujjacskáikkal és a kis babaarcukkal :)) Komolyan, annyira szomorú vagyok, hogy ennyi idősen még nem lehet gyerekem...mármint lehetne, de ma már nem annyira elfogadott, ha valaki ennyi idősen szül, szóval..

Normális vagyok?


2012. okt. 9. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de 15 évesek még nem ilyeneken szoktak agyalni. Tanulj, majd lesz neked is. Ne siettesd az időd, mindennek megvan a maga ideje. Egyelőre babaázz a nővéred gyerekével. Ez is nagy élmény.
2012. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Érd be annyival, hogy ott van nővéred gyereke. Szerintem természetes, hogy egy ilyen helyzetben előjönnek az anyai ösztöneid, elvégre biológiailag érett vagy, de legalább lesz tapasztalatod, mire lesz sajátod :)
2012. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Neked is lehet van pasid? Ha nincs szerzel egyet és belehuztok. Nem azt kell nézni hogy manapság mi az elfogadott
2012. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ezzel semmi baj.

Nő vagy, és ennyi az egész:D

2012. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Pár év és amikor jobban átlátod mivel jár egy gyerek (nem a cuki mutyulikát látod majd benne) akkor elmulik.
2012. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Legalább neked eszedbe jut, hogy ez mennyire normális, gey ismerősömnél más a helyzet, ott is szült egy rokon, ő meg elvesztette a fejét, hogy milyen édes a baba, és becsapta a barátját, abbahagyta a tablettát, mert ő babázni akar, 16 évesen. Sikerült is neki, de szerinte a hétvégi pia és cigiparty-k még beleférnek (anyja nekem panaszkodott, hogy lefogni nem tudja a lányt, mert akkor azzal jön, hogy terhes nőt nem bántunk, és megy bulizni). Anyjáék már beszéltek a gyámosokkal, nekik fáj ez az egész a legjobban, nem ilyennek ismerték a lányukat, és a rokonnak, akinek bűntudata van (szintén kapcsolatot tartok vele), valahol úgy érzi, az ő szülése indította ezt az egészet.

Légy észnél, ne csinálj hülyeséget, nekem 19 évesen születettek a babák a családban, mégis vártam az én időmre, és így volt jó, addig is gyakorolj, figyelj a tesód babáján :)

2012. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Normális. Csak tudod ebben a korban a hormonok, ösztönök... ezért babáznaka kislányok, az ösztönök miatt. Lehet hogy 2 év múlva meg majd egyáltalán nem akarsz gyereket. 66 féleképpen lesz ez még, nyugi.
2012. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem teljesen normális vagy. Ez tök természetes dolog, és szerencsére van annyi eszed, hogy világosan átlátod a helyzetet.

A nővéred kisbabájával most tudsz majd sokat foglalkozni, te babázhatsz, ő pedig szerintem nagyon fog örülni a segítségednek.

2012. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem kicsit fura ez ilyen fiatalon... Meg az ilyen "megszállottság" amúgy is... Kicsit túlzás szerintem.

Mindennek eljön majd az ideje - ez most még számodra nem a gyerekszülésé. Most tanulnod kell, kitalálni, mit kezdj majd az életeddel, mi legyen a szakmád.

Élvezd, hogy fiatal vagy, utazhatsz, szórakozhatsz. Ezeket az éveket senki nem fogja későbbi visszaadni neked. Majd gondolkodhatsz persze saját gyereken is, de - szerintem - még nagyon nem most van ennek itt a helye.

2012. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen normális, hogy lány létedre gyermekre vágysz.

Viszont ahogyan egyre felnőttebb leszel, látod majd, hogy nem csak a cuki pofijukról és ujjacskáikról van szó, hanem látod benne a böfihányást, a nemalvást, a kakis pelust, a szülés kínjait és még sorolhatnám. És ha eljutsz arra a pontra, hogy már nem félsz ezektől sem, akkor már elkezdhetsz ezen komolyan gondolkodni, tervezni. :)

2012. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!