Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyire utálom magam e miatt,...

Annyire utálom magam e miatt, de féltékeny vagyok a hugira néha. Írnátok jó tanácsot ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon rossz érzés e nekem, nem szeretem hogy igy érzek, de megesik. Ő szép, magas, minden ujjára jutna egy pasi, pedig még csak 16... Én 18 vagyok, és pont az ő ellentéte. Alacsony, átlagosabb arcú. Egy pasim volt eddig. Nem is nagyon érdeklem őket... Szomorú vagyok e miatt, de szeretem is a hugom, jól meg is vagyunk. Nme is mindig érzem magam féltékenynek, de néha kívánom, bárcsak olyan kívánatos lennék, mint ő. A család is ugy érzem jobban szereti őt.
2011. aug. 6. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Normalis erzesek, de boldogitjon az, hogy mindketten fogtok valtozni, kivulis meg belul is.
2011. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg te is biztos szép vagy, csak nem látod. :)

Kozmetikus vagyok, és munkám során megfigyeltem valamit. Volt egy 18 éves lány, aki nagyon szép volt, tökéletes volt a bőre, jó alakja volt, és mégis folyton csipkedte a tükör elött állva a hasán a bőrt, hogy ő kövér, ronda stb. Sehogy nem tudtam neki megmagyarázni, hogy ez nem igaz, és azért nem, mert nem volt önbizalma. Mindíg ezen aggódott, szomorkás lány volt. Aztán egy másik vendégem, negyven év körüli, átlagos arc, korának megfelelő bőr, két gyereket szült, volt rajta kis súlyfelesleg, de az volt az érdekes, hogy az összes pasi forgott utána az utcán. Sokáig én sem értettem, aztán rájöttem, hogy neki volt önbizalma, és ez átjött. Csinosan öltözött mindíg, vidám volt, és ezt érezték meg a rajta a férfiak.


Te most 18 vagy, ne akarj olyan lenni mint az én vendégem, aki folyton alulértékelte önmagát, mert biztos vagyok benne, hogy 18 évesen jól nézel ki. A probléma nem a hugoddal van, hanem saját magaddal. Ne a hugodhoz képest akarj jól kinézni, hanem magadhoz képest. Mindenki másmilyen, és tuti hogy van olyan pasi, nem is egy, akinek te tetszel jobban. :) De mivel becsukod a szemed, nem veszed észre. :)

2011. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jól mondja az utolsó :)

sőt,egy mondá amit kozmetikusoktól csórtam el: Nincs ronda lány,csak ápolatlan.

szóval ne érezd magad rosszul,biztos nem vagy ronda,csak menj el fodrászhoz,és újíts a külsődön :P

13L

2011. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!