Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lettem azokra a...

Féltékeny lettem azokra a nőkre, akik olyanok mint amit a párom akar belőlem faragni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

a párom folyamatos előírása, lapos talpú cipők, no körömlakk, barna, festetlen haj, sminktelen arc.

na én totál nem ez vagyok, de igyekztem még anno, mielőtt rá nem jöttem ezzel a felállással óriásit csökkent a vonzerőm, de most nem ez a lényeg.

hanem minden nap látok egy kolleganőt, abszolut mindenben megfelelne a páromnak ahogy ránézek, a legapróbb dolgaiban is. (pl volt, hogy kinézett nekem egy szánalmas mamuszféle cipőt a párom én ki is röhögtem és mit ad isten? a kolleganő abba jár!)


nos egyre jobban utálom már szegény kolleganőt. amiről nyilvánvaló, hogy nem ő tehet.

szóval a saját párom miatt vannak bennem ilyen indulatok, meg féltékenység, vagy nem is tudom mi ez valójában, de teljes negatív és ez engem terhel.

nem akarok ilyeneket érezni. mosolygós akarok lenni, nem olyan akinek fáj ahogy más ember kinéz.


a párommal felesleges erről beszélni,mert őt csak az érdekli, hogy ne lakkozzam a körmöm, viszont vetett már pár pozitív pillantást a kedves kolleganőmre :(


kérek segítő válaszokat


2012. ápr. 18. 19:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%

Ugye tudod, hogy azért kéri ezeket, hogy esélye se legyen más pasiknak téged mustrálni?

Hogy bírod, hogy ennyire alapvető dolgokban irányít?

2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Én a férjemnek akarok tetszeni és nalunk pont forditva van. És sportcipös kényelmet szertő csaj vagyok ő meg azt szereti ha magassarkuban vagyok kékesfekete a körmöm stb de a kedvéért szoktam felvenni cuccokat a hétköznapokban meg maradok a farmer edzőcipőnél
2012. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
97%

Úgy gondolom, hogy az régen rossz ha a párod át akar formálni téged. Inkább arra kéne törekednie, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagy.

Én a helyedben erősen elgondolkodnék azon, hogy ilyen feltételek mellett vajon van-e értelme a jövőbeli kapcsolatotoknak... Mert ha már most ez van.. Mi lesz később?

2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Megoldás: elhagyod. Te boldogabb leszel, ő meg összeszed valami balekot magának, akinek tudja irányítani az életét. Nem tudom, hogy bírod ezt. Nekem szinte nincs is lapostalpúm, csak edzéshez. Folyamatosan magassarkúba járok, elegáns ruhákban, lakkozott körömmel, festett, beszárított hajjal. Ja smink nélkül meg ki sem mozdulok. A párom büszke rám, gyönyörűnek tart és dagad a melle mikor a férfiak utánam fordulnak az utcán. Szerintem nem normális hozzáállás az, ha el akarnak rejteni a világ elől és ki akarnak sajátítani. Sose leszel boldog a pasid mellett.
2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%

Az erdekes az, hogy nem a parodra haragszol, vagy utalod, hanem a kolleganodet, akinek aztan semmi koze az egeszhez!

A paroddal kell ezt tisztazni, hogy mit es hogyan fogadjatok el egymast, te pedig nem a tobbi not figyeld, hanem a kedves parodat allisd le, mivel igy egy lelki serult leszel, aki mindenkiben az ellenseget latja...

2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

pontosítok:

AMÍG a párommal vagyok, szeretnék máshogy érezni a kolleganő és hasonló típusú nők iránt. illetve szeretnék sehogy nem érezni irántuk.


ötlet?

2012. ápr. 18. 19:51
 7/48 anonim ***** válasza:
72%

Hát, én pont olyan vagyok, mint amilyet a párod szeretne. De én nem találkoztam még olyannal, akinek kellenék tényleg... :(

Az igazság az, hogy a családom szerint sminkelnem kéne magam, meg magassarkúban járni... Sajnos én meg ezt nem tudom elképzelni. Persze, egyszer-egyszer semmi gond, tök jó néha tényleg csinosnak lenni. De hogy minden nap ezt csináljam...

Esküszöm, hogy csodálom azokat a nőket, akik erre képesek!

Furcsállom, hogy a párodat ez pont zavarja. :S

2012. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem illetek össze.

Amennyiben ő tényleg a vonzerődet akarja aláásni, akkor senkivel nem illik össze, ez egyértelmű.

Szerintem a legjobb lenne, ha hagynád ezt a kapcsolatot, összekaparnád azt a kevés kis önbizalmad, és keresnél magadnak olyan párt, aki megbecsül, és nem akar megváltoztatni.

Én pl nem sminkelem magam egyáltalán, de ha valaki azt mondaná nekem, hogy nem sminkelhetem magam, azonnal otthagynám.

2012. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne akarj az elvárásoknak megfelelni.

Tudod,ha valaki őszíntén szívből szeret valakit, akkor olyannak amilyen...

Ezek szerint nem szeret,max azt szeretné, aki akar belőled.

Ne hagyd, majd valaki szeretni fog önmagadért.

2012. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
32%
669%-os vagyok: 14L
2012. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!