Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 1 hónapja megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1 hónapja megcsalt, elnéztem neki. Viszont azóta borzasztóan féltékeny vagyok, ami a megcsalás előtti időszakban elő sem fordult. Hogyan tudnék benne újra teljesen megbízni, és mit tehetek a féltékenység ellen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ebből szakítás lesz, úgy érzem.
2012. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tehetsz ellene, sajnos ismerem az érzést. egyszerűen minden pillanatban eszemben volt és nem tudtam kiverni a fejemből. bárhová mentünk, bármit csináltunk kettesben, mindig azon agyaltam, hogy esetleg szeretné-e, ha más feküdne a karjaiban, meg ilyenek.

szerintem el kellene neked is felejtened a srácot és ismerkedni!!

27L

2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem fér bele a megcsalás egy kapcsolatba.
2012. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, nálam szakítás lett a vége, mert egy idő utén nem bírtam idegegekkel...

Szerintem nálad sem fog elmúlni és valószínűleg emiatt másik fiúban is nehezen fogsz tudni megbízni :(

Kívánom, hogy ne így legyen...

2012. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy "elnéztem" neki. Ilyet nem lehet elnézni! Meg lehet bocsájtani, de elnézni nem!


A megbocsájtás azonban csak úgy lehetséges, ha a másik bocsánatot kér. Amikor a megbocsátásról dönt az ember, akkor többek között azt kell mérlegelnie, hogy mennyire őszinte a bocsánatkérés. (Itt kell megemlitenem, hogy azt is figyelembe kell venned, hogy ennek a kapcsolatnak ezek után milyen jövője van?) Ha az a meggyőződésünk, hogy tényleg őszintén megbánta a másik, amit tett, és elhisszük az igéretét, hogy sohasem fog ilyesmi előfordulni, és szivből megbocsájtunk az ellenünk vétkezőnek, akkor a valódi megbocsájtás eredménye az, hogy minden vétket elfelejtünk, amit ellenünk tettek.


Beszámolódból nem érzékelem, hogy történt-e bocsánatkérés és igéret; az "elnézted neki" helyett történt-e valódi megbocsájtás?


A probléma ott van, hogy a te szivedben a jelek szerint nem történt valódi megbocsájtás, ami az egész megtörtént dolgot a feledés tengerébe képes vetni!


Ha képes vagy valóban megbocsájtani neki, nem leszel utána borzasztóan féltékeny, és újra fogsz tudni bizni benne!


Neked kell eldönteni azonban, hogy akarod-e ezek után folytatni vele a kapcsolatotokat! A valódi megbocsájtás egyáltalán nem egyszerű az ilyen esetben. Erről csak te dönthetsz. De ha úgy döntesz, hogy folytatni akarod vele a kapcsolatotokat, akkor szükséges, hogy valóban megbocsáss, különben a féltékenység meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat, és pokollá teszi mindkettőtök életét, és előbb-utóbb szakitához fog vezetni.

2012. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jól tökön rugnám,aztán jól kirugnám !
2016. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!