Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és a pasija teljesen...

Anyám és a pasija teljesen klikkek lettek, és engem figyelembe se vesznek?

Figyelt kérdés

Egy nagy ikerházban lakunk baloldalon én anyával, jobb oldalon a nagyszülők élnek. Mivel én nem szeretem a pasiját, ezért távolt tartom magam tőle, így a konyhába se megyek be ha itthon van. A nagyszüleimhez sétálok át, és ott eszek, készítek kaját.

Viszont anyám és pasija kitalálták, hogy grillezzenek kint a ház előtt, de ők teljesen elszeparálják magukat a nagyszüleimtől: nem a kert jobb oldali nagyobb részére mennek grillezni, ahol szokás volt, hanem baloldalra a mi házrészünk elé! Így nekem ha el akarok jutni a nagyszülőkhoz, el kell mennem mellettük is, ez kikerülhetetlen...

Anyám tudja hogy ez nekem gondot jelent, de szerintetek érdekli is őt???!

Egész nap nem ettem, és már meggebed annyira fáj a gyomrom...


2012. aug. 18. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért nehéz mellettük elsétálni, ezt nem értem?
2012. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged figyelembe sem vesznek, akkor azt sem látják majd, ha átsétász a nagyidhoz. :-)
2012. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Amíg kint grilleznek, addig zabáld ki a hűtőt.
2012. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Heh, jó vagy, Második!:) Kérdező, elég durva hisztit csinálsz. És ezzel kizárólag magadnak ártasz. Az egy dolog, hogy nem pírod a pasast, de ettől még nem leprás. Ki kért arra, hogy ne egyél? Ha ott van, hát ott van. Szeretik egymást, nem kell a helyzettel egyetérteni, de tiszteld a döntésüket. Gyakorolj több toleranciát.

18/l

2012. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudok bemenni az itteni konyhába se mert egyrészről az ablakon pont belátnak, a másik pedig, hogy üvöltetik az idegesítő zenéjüket a konyhában mert ott pont kihallatszik a házból, és hű de jó...

Utálok a pasi közelében lenni, ez tényleg a közelsége irritál, utálom ahogy néz, mint egy hülye.

2012. aug. 18. 17:00
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Elég durva dolgokat művelhet a pasi, ha ennyire tartasz tőle. Attól, hogy én nem kedvelek valakit, el tudok menni mellette, max nem szólok hozzá. Ennyi.
2012. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ngaon éhes vagyok, nagyon fáj a gyomrom. :S
2012. aug. 18. 17:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
És aztán akkor mi van, ha meglátnak a konyhából? Talán mondták, hogy ne egyél? Fél másodperc alatt összeszeded a dolgokat, aztán felmész a szobádba. Jobb, mintha itt fenn görcsölsz...
2012. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kösd be a szemed és tapogatózz át a nagyszülőkhöz.
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, azért kössed be a szemed, hogy ne lásd, ahogy néz a pasi. :-)

Én biztosan nem éheznék, inkább megbékélnék anyám választottjával.

2012. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!