Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha 31 évesen...

Mit csinálnátok ha 31 évesen megözvegyülnétek, valaha még újra házasodnátok v. Pasiznátok? Elméleti szinten. Mert én úgy érzem hogy soha nem tudnék mással lenni úgy. És mindig hordani fogom a gyűrűt

Figyelt kérdés
Vajon miért vannak olyanok akik megházasodnak özvegyen?
2013. máj. 3. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert találnak valakit, akivel együtt akarnak élni? Talán?
2013. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem lehet így megmondani. Tipikus olyan kérdés, hogy amíg nem éli át az ember nem tudja.
2013. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám ezt megtenni. Nem tudom milyen szerelem lehet az ahol halál után mással összetud jönni valaki. Érthetetlen .
2013. máj. 3. 23:52
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Holtomiglan-holtodiglan... az utána való részről nem nyilatkozott senki.


Nekem két rokonom is van, akik 60 körül özvegyültek meg és 70 év felett újra megházasodtak. Azért, mert rossz egyedül lenni.

2013. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ne értsd. Ez volt a kérdésed lényege, hogy kijelentsd, hogy képtelen vagy együtt érezni másokkal?
2013. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy?
2013. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
31
2013. máj. 4. 00:00
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Az ember társas lény. Szerintem baromira nehéz egyedül megöregedni, meghalni, pláne ha az embernek még mondjuk gyerekei sem születtek. Egy idő után kihal mellőle minden családtag, rokon, sok barát is. Kihez szól majd?

Persze soha ne éljem ezt át, de nem értek egyet veled kedves kérdező. Mindenkinek joga van a boldogsághoz. Én el is mondtam a páromnak, hogyha velem valami történne, akkor idővel igenis legyen nyitott egy új nőre. Nyilván mindenkinek más-más idő kell ahhoz, hogy valakivel új kapcsolatot tudjanak kezdeni, valakinek 2 év, valakinek 10, valakinek, pl a nagymamámnak egy élet is kevés.

Nagyon padlóra kerülnék, ha a párom meghalna, eszembe se jutna, hogy tudnék valaha is mást szeretni. De ahogy az életben tapasztalom, azért egy bizonyos idő után eljön az, hogy elkezdünk vágyni valakire. Talán eljönne, nem tudhatom ezt így és remélem soha nem is fogom megtudni.

2013. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De szeretném mégérteni. Meg jó lenne olyan ha írna aki átélte ezt és hogy mit érez érzett.

Meg arra lennék kiváncsi ti mit csinálnátok újraházasodnátok v. Nem és ha igen v. Nem miért

2013. máj. 4. 00:01
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
én nem tudom, bár még nem vagyok ennyi idős és még házas sem, de biztos nagyon nehéz lenne feldolgozni a dolgot mire egyáltalán rá tudnék nézni egy másik fiúra, nemhogy még vele lenni akárhogyan, de néhány év(gondolom sok-sok) elteltével lehet, hogy találnék mást. ha ilyen helyzetben vagy akkor részvétem és sok kitartást kívánok Neked
2013. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!