Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Arra gondoltam hogy mi lenne...

Arra gondoltam hogy mi lenne ha itthon én is személyi edzés vállalnék. Van tapasztalatom a gyúrásban, embereket megtudok edzeni, már nem egyszer vállalkoztam ilyenre. Szerintetek jó ötlet? Ha igen, mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A jelenlegi törvények szerint sportedzői tevékenységet csak képesítés mellett lehet legálisan végezni. Erre figyelj, mert az egy dolog, hogy nem adóznál, de ha még képesítésed sincs hozzá, akkor elég súlyosan büntetnek.
2012. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja képesítés kell ;)

az ugyanis, hogy te tudsz gyúrni, még nem jelenti azt, hogy nem csinálod ki valakinek az ízületeit pl a hozzá nem értéseddel

2012. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!