Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te lettél volna s szüleid...

Ha te lettél volna s szüleid helyében, akkor valamit másképp csinálnál a nevelésedben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam volna apámtól.
2013. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindent. Nem vicc.
2013. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Meg sem születtem volna.
2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

egyetlen dolgot.

Az én szüleimnek nem volt fontos, hogy tanuljak, nem értékelték soha, hogy az iskola legjobbja voltam általánosban és középiskolában is.

Az orvosira felvételiztem, de annyira nem álltak mellettem, hogy a szóbelire nem mentem el...

2013. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszégyenítéssel büntettem volna.
2013. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam volna úgy 10.éve és sokkal nagyobb béke lett volna. Minden más értelembe tökéletesek voltak.
2013. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet foglalkoztam volna a gyerekemmel.
2013. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
14 lány vagyok,ha a szüleim helyében lennék,akkor nem szültem volna még egy gyereket,egyedül akarok lenni,nem kell testvér,nagyon rossz a viszonyunk,csak vele foglalkoznak!
2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Én a szüleim helyében keményebb lettem volna velem. Nagyon szabadon fogtak, már már ott se volt a képzeletbeli póráz. Szerintem csak a szerencse, hogy nem történt bajom.


23/N

2013. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltanám a gyerekemet mindentől.


18 évesen is itthon kellett lennem este 9-re. Soha nem mehettem sehova. Minden osztályomban ki voltam közösítve, én voltam az, akinek "este 9-kor lövik a pizsit".


Anyu halálra szekál a mai napig a súlyommal. Minden nap mozgok, egészségesen étkezek, stb, mégis nagyon lassan megy. De szerinte az én hibám. Elmentem személyi edzőhöz, ő azt mondta, hogy naponta legalább 5x egyek, de keveset. Amikor mondtam itthon, akkor anyum szerint az edző h*lye, ez sok étkezés. Mondtam neki, hogy nem zabálni, hanem csak pl egy alma, egy főtt tojás, stb.


Ő mondta, hogy ne várjak az első hónapban nagy eredményeket a fogyás terén, mégis 2 hét se telt el és azzal b*szogatott, hogy már legalább 6 kg-t kellett volna fogynom....


Hú...most, ahogy ezeket leírtam...nem is tudom, mi a fenének maradok még itt.

2013. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!