Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit rontottak el a...

Szerinted mit rontottak el a szüleid a nevelésedben? Mi az, amit te másképp csinálnál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Talán még többet követelni, hogy még könnyebben birkózzak meg az akadályokkal.
2010. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
80%
Nem neveltek elég önállónak, bár koromhoz képest igenis az vagyok,de küzdök is érte,hogy az lehessek :D
2010. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
77%

szerintem engem teljesen jól neveltek a szüleim.Nem engedtek el mindenhová bármikor amikor még kis csitri voltam és a többi, én meg vagyok elégedve velük:)

18/L

2010. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon érdekes ez a kérdés. Mondhatnám, hogy túlságosan elkényeztettek és ezért kicsit beképzelt vagyok, de legalább van önbizalmam, vagy azt, hogy mindig nagyon jó akarok lenni mindenben és rosszkedvű leszek ha nem sikerül, mert persze nem sikerülhet mindig minden. De igazából nagyon büszke vagyok a szüleimre, és habár nem lettem tökéletes szeretném én is legalább olyan jól csinálni majd mint ők.
2010. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy nem hagytak Önállósodni...
2010. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, nem neveltek önállónak.Soha nem engedtek el sehova és hozzánk se jöhetett senki.oyan mintha egy burokban éltem volna le az egész gyerek és tinikoromat.Ennek az lett a következménye, hogy a mai napig nehezen tudok barátkozni másokkal, kis különc lettem,attól függetlenül, hogy ma már saját családom van. 27/L
2010. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos dolgokat rám kényszerítettek, főleg a pályaválasztásnál nem hagytak teret és anyagi támogatást csak a saját idétlen elképzeléseikhez adtak.

Akkoriban nem volt diákmunka és magas volt a tandíj azon a területen, ahová küldtek.

Lehetett választani a semmi és e között.

2010. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb pénz és több nevelés. Persze a 4. gyereket már nem nevelik annyira.
2010. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
87%
Nem foglalkozott velem anyám,nem kellett tanulnom és készülnöm másnapra a suliba,ennek meg is lett az eredménye. A szakmunkásképzőben sem tanultam, ki is rúgtak.27 éves koromig nem volt csak egy ált. iskolai bizonyítványom.Akkor érettségiztem le mert már szégyelltem magam az aluliskolázottságom miatt. Azóta elvégeztem több szakmai képzést is. Diplomám nincs de nem is vágyom rá.A gyerekeimet viszont nem fogom hagyni elkallódni.
2010. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanítottak meg tanulni és következetesnek lenni. Továbbá, ha valamit hibázok, azt egyből másra fogom.
2010. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!