Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen s*ggfej?...

Miért vagyok ilyen s*ggfej? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

azokat bántom a legjobban akiket a legjobban szeretek!

tehát 15 éves vagyok.van egy 7 éves húgom és nagyon szeretem, de ha valamit csinál nagyon hamar felhúzom magam és önkéntelenül is csúnyákat mondok rá!(nem olyan nagyon csak hogy hülye,meg barom)de ha megértjük egymást jól elvagyunk és mindennél jobban szeretem az egyetlen kishugom!

anyukámmal is néha durva vagyok.pedig őt is nagyon imádom.nem tudom miért általában normális vagyok de néha van valami front és akkor tiszteletlen vagyok meg bunkó,és nem válaszolok normálisan stb. pedig nagyon szeretem!

apámmal nincs ilyen gond mert sokat dolgozik és ritkán van itthon ha meg itthon van általában én suliba szóval vele ritkán találkozok!

azt mondják ez a kamaszkor majd kinövöm de én félek hogy nem fogom...


2013. máj. 4. 20:57
 1/8 DarkMongster válasza:
91%
Nyugalom... Én 12 vagyok és énis képes vagyok nagyon összeszidni a tesómat és néha még megis verem... Tudom, hogy szomorú tény, de legalább nem vagy egyedül a gondoddal.. Nyugi, biztos kinövöd.
2013. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy nem fogom...
2013. máj. 4. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
az apjával az ember nem packázik mert a fal adja a másikat. a gyengébekkel viszont lehet.
2013. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ki fogod nőni..de ha még most ez nagyon zavar,akkor miután csúnyán beszélsz velük,kérj tőlük bocsánatot,és mondd el nekik h nem direkt csinálod csak nincs türelmed..én is 15 vagyok,és sokszor elfogy a türelmem,és szemtelenül és idegesen beszélek a mamámhoz/apukámhoz/anyukámhoz...de utána elnézést kérek,és megértik:)
2013. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha apám megüt nem fáj karatézok és bírom ha ütnek de nem is találkozok vele azért nem beszélek vele olyan sokat.ha meg együtt vagyunk kint szerelgetünk apámmal megértjük egymást általában!
2013. máj. 4. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ember mindig azt bántja, akit a legjobban szeret.
2013. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor másokat bántasz valójában saját magaddal van problémád. Szeresd önmagad. Fogadd el olyan magad amilyen vagy. Mikor reggel felkelsz fogadd meg magadnak, hogy a mai napot csodálatossá teszed azok számára akiket szeretsz. Kedves leszel velük és kifejezed számukra, hogy mennyire szereted őket, tegyenek ők bármit is. Este mikor lefekszel gondold át a napodat mennyi jót cselekedtél és mennyi örömet okoztál. Gondolj magadra szeretettel. Ha feldühítenek gondolj arra amit írtam az elején. Saját gyengeséged miatt dühítenek fel. Egy erős embert nem lehet kihozni a sodrából.
2013. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 Nekem is ez jutott először eszembe.


6 A személyiségzavaros, beteg emberek igen, a normálisak nem.


Szerintem csak kamaszodsz, változnak a hormonjaid és így jön ki. Akkor kezdj el aggódni, amikor ez felnőtt korodban sem változik. De ha gyerekkorodban nem voltál ilyen, akkor valószín, ez csak hormon, úgyhogy nyugi. De azért fogd vissza magad és néha kezdj ki az erősebbekkel is, ne csak azokkal, akikről tudod, hogy úgysem bántanak vissza, mert az gerinctelen dolog.

2013. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!