Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a kifejezés, ha...

Mit jelent az a kifejezés, ha valaki azt mondja magáról, hogy neki /pl. / 3 családja van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
3 gyereke!
2009. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is három van, a szüleim, a baráti köröm és a saját családom.
2009. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mindket valaszolonak igaza van. A tajszolastol fugg.
2009. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Az egyik, ahonnan én jöttem (szülők, testvérek, nagyszülők), a másik, ahonnan a férjem jött, a harmadik a férjem, a kisfiam és én. Legalábbis én így értelmezem.
2009. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek száma. Ugyanis a "gyerek" a fiúgyereket jelenti, a "család" jelenti az összeset. Általában cigányok mondják ezt, de nemcsak ők.
2009. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt jelenti, hogy 3 gyereke van.
2009. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
3 gyereke vagy három apja, anyja, nagyszülő, két elvált asszony, akihez tartozott plussz egy mostani feleség, vagy három különböző nő, akitől három törvényes vagy esetleg nem vállalt gyereke van. MAI VILÁGBAN MINDEN LEHETSÉGES, RENGETEG A VÁLÁS, NEM EGYÉRTELMŰ A MEGFOGALMAZÁS 3 CSALÁD, MONDJA EGYSZERŰBBEN, HOGY MEGÉRTSD! PERSZE MIELŐTT A SZEXRE KERÜL A SOR NEM ÁRTANA MEGBESZÉLNI VELE KI IS VALÓJÁBAN, KIK A ROKONAI, MERT LEHET KÖZTÜK MOSTOHAANYA, MOSTOHAAPA, MOSTOHANAGYSZÜLŐK A VÉRSZERINTIEK MELLETT. 2009-RE MINDEN MEGVÁLTOZOTT, NEM EGYÉRTELMŰ MIT MOND VELE, AZT TANÁCSOLOM KÉRDEZD MEG TŐLE.
2009. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!