Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol élnél legszívesebben?

Hol élnél legszívesebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegyük fel, hogy elköltözhetnél akárhova a világon, lenne egy jól fizető állásod, vihetnéd az összes családtagodat, barátodat, és mindenkit, aki fontos számodra. Ezt feltételezve hova költöznél? Melyik országba, és azon belül melyik régióba, városba?

2013. máj. 6. 13:51
 81/119 anonim ***** válasza:
100%
New York,Hawai
2014. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 anonim válasza:
78%
Ha meg tudnék élni, (az lenne az állásom, amit szeretnék), akkor maradnék itt Magyarországon.
2014. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/119 anonim ***** válasza:
84%

Hollandia,Norvégia,Svédország vagy Dánia.

Ezek az országok anyagi és az emberi jogok szempontjából is a legjobbak.Hogy nincs nagyon meleg,nem mediterrán az éghajlat az engem nem zavarna.

2014. ápr. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
100%
Münchenben ,mivel a férjem ott vállalkozó a munkája oda köti. Hamarosan költözünk mi is a lányunkkal.. Itt Magyarországon nem tudnék olyan helyet mondani ahol szívesen élnék ,hiszen annyira tönkre van már menve az ország :/ . Ha hazánkban gondolkodunk akkor Győr mellett teszem le a voksom ,mert mindamellett ,hogy szép város ,,közel van a határ . Egy nyaralót azért fenntartanék a Balaton vagy Velencei tó környékén ;) ,de ennyi :P . A legtöbb barátunk már külföldön él ,nyilván nem véletlenül .. Szülők csak én részemről vannak de ők is külön élnek .. Anyu nem hiszem ,hogy itt hagyná az otthonát ,de látogatóba szerintem sűrűn jönne (vagyis fog jönni ) hozzánk (szeret utazni ) apuval szerintem sajnos maradna az évi egy találkozó .
2014. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
97%

Valamelyik Skandináv ország, a finneknél életm egy drabig és nagyon szerettem, de jártam át Norvégiába és Svédországot is el tudnám fogadni. A nyelvvel olyan szempontból nincs baj hogy angolul mindenki beszél én meg akkor már jó vagyok ha munkában kell azzal boldogulni nem lenne gond de az ottani munkahelyeknél már a helyi nyelvi ismeret is elvárás. (így marad a finn, de arra is rá kéne gyúrni kicsit)


Családtagot viszont nem vinnék, nem azért mert nem szeretem őket hanem egyszerűen mert nekem saját családom még nincs a szüleimet nem hurcolászom plussz csak én szeretem a fagyos isőjárást és a hosszú nappalokat/éjszakákat a többieknek szenvedés lenne. És egyedül is jól megvagyok, plusz barátokat mindenhol talál az ember ha megfelelő a hozzáállása.

2014. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 mustafa33 ***** válasza:
29%
Magyarországon Kassán.
2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/119 anonim ***** válasza:
73%
Dél-Amerika! Ott mindig történik valami és imádom hogy az elhagyatott részeken lóval, szekérrel közlekednek! Oda is egy tanyára.
2014. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 anonim ***** válasza:
61%
Én Skandináv országban élek, és nagyon vágyom vissza Magyarországra. Egyedül a fizetés tart itt, és a férjem, aki idevalósi.
2014. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/119 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen lennék a helyedben:D
2014. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 anonim ***** válasza:
70%
hollandia, delft. meseszép, hangulatos, a diékélet csak úgy pezseg, és cukik a holland srácok :)
2014. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!