Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam. Legszíves...

Egyedül érzem magam. Legszívesebben nem élnél. Miért van ez?

Figyelt kérdés

az egész azzal kezdőzött hogy az anyám állandóan a nővéremet dicsérgeti, ajnározza. ha pedig én akarok valamit pl. elmenni valahova akkor rögtön el kezd kiabálni..Aztán itt a nyár és unatkozok minden napom olyan monoton(gépezés tv-nézés olvasás)és mikor már mindent meguntam csak ülök és nézek magam elé mivel nincs jobb dolgom. A barátnőimre se számíthatok mert egyik elment nyaralni 1 hónapra a másik is, egyikük állítólag ,,nagyon elfoglalt" és a legjobb barátnőm meg az új osztálytársaival lóg.. ráadásul szarul is érzem magam merte egy pasinak összetörtem a szívét...most minden összejött remek..nem tudom olyan egyedül érzem magam most is csak magam vagyok itthon



lehet hogy egy hülye emós p*csának gondoltok de nem egyáltalán az életembe nem voltam ennyire magam alatt. Mindig nevettem mosolyogtam és be nem állt a szám

mit tegyek? csak rázok számíthatok 15/L


2010. jún. 28. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Találj ki valami kreativ teendőt, egy hobbit. Fess üvegképeket és add el a vaterán, vagy gravírozz poharakba focicsapat emblémákat, ezt is el lehet adni:) Kézi gravírozót lehet kapni már 6000 Ft-ért is. Vagy mást, amihez kedved van, csak csinálj valamit.
2010. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Akinek összetörted a szívét nem tud segíteni?
2010. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak a szív-összetörős dolog nincs meg...

Nincs senki, akivel el tudnék menni valahova, egész nyáron eddig itthon voltam :S


15/L

2010. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Készíts festményeket, rajzolj, kezdj el karácsonyra kis ajándéktárgyakat készíteni a szeretteidnek. Üvegfestékkel dekoráld ki az ablakaidat, én is ezekkel töltöm a nyarat amit itt leírtam. Menj el a kreatív hobbi boltba és rájössz, hogy nem kell unatkoznod, mert sok mindent lehet alkotni a két kezeddel.
2010. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Valahogyan próbáld meg feldobni az életedet... Valamiylen programot próbálj magadnak csinálni... Biztos van valaki akire számíthatsz... Ilyen fiatalon ne fordulj be, ne ess abba a hibába, hogy csak otthon ülsz és eltelik a nyarad... Velem is ugyanez volt, van, de utólag már mindent másképp csinálnék... Vágj bele az életbe, ha nincs barátnőd akire számíthatsz, keress újakat!! Nyári munkán például sok embert, barátot megismerhestz, + még pénzt is kapnál érte, és történne Veled valami!!! Fel a fejjel!! Ne szomorkodj! Élj minden lehetőséggel! Remélem kis lelket öntöttem beléd! :)

1hasonló szituban lévő lány

2010. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Úgy imádom, amikor életerős, fiatal emberek szomorkodnak, hogy mennyire üres és unalmas az életük, és de jó lenne meghalni... Ilyenkor aztán azt kívánom, hogy ismerje meg, milyen az, amikor IGAZI nehézségei vannak az életben, és mindenért keményen kell küzdenie nap mint nap, mint jó néhány embernek, akik viszont zokszó nélkül viselik a sorsukat, pedig nekik aztán lenne okuk panaszra. Gondolkodj már el.
2010. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

14:21

Engem pl nem érdekel, hogy másoknak milyen gondjai vannak. A sajátjaim érdekelnek. Az, hogy semmit sem tudok csinálni egész nyáron.

2010. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan tippet tudok adni!

Hogy segíts be anyukádnak a házimunkába,és hátha megenyhül a szíve!!

Én is egyedül érzem magam, pont mint te!

Ha van kedved dumcsizhatunk!

2010. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én 26 vagyok, de néha rám is rámtör ez az érzés, a kulcs a barátnők, nyomulj egy kicsit jobban náluk, szervezz te programot.....

vagy ajánlom a nővéredet, "akaszkodj rá" és menjetek el valahova, vele gondolom elengednek és nem kell végig a nyakán lógnod....lehet az ő barátaival jobban megérted magad...jóban vagytok?

2010. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok,és most nekem is összejött minden.Minden felnőtt,aki körülöttem él azt mondja,hogy:"majd elmúlik..csak a serdülőkor miatt van ez!"

Ez már unalmas duma nekem.Rájöttem,hogy milyen szar a világ.Értelmetlen az élet.De van benne egy kis jó:nem élünk örökké,így ha 18 évesek elmúlunk majd,azt csinálunk,amit akarunk és jónak látunk..és ha van egy kis pénzünk,oda megyünk,ahova akarunk!!A felnőtt embereknek is lehetnek gondjai,néha nagyobbnak tűnnek nekik az ő anyagi gondjaik,mint a mienk,és azt mondják,hogy szívesen átvennék tőlünk a gondjainkat..mi meg azt mondjuk,hogy átvennénk az övéit..ha nekem olyan gondjaim lennének,mint anyámnak,nem vennék annyi cigit,és minden anyagi problémám megoldódna,ráadásul egészségesebb is lennék.Másik meg az,hogyha kihasználna a testvérem,akkor be sem engedném a házba és minden kapcsolatot megszüntetnék vele,ANYÁMAT NAGYON CSÚNYÁN ÁTVERTE A TESTVÉRE!!ÉS APÁMAT IS KIJÁTSZOTTÁK VÉGIG!10 ÉVEN KERESZTÜL!És mindenre ebben a 10 évben csak lassacskán került fény:először anyám földjét vették meg kevés pénzért,átverték anyámat ezzel,bevetették vele,hogy tíz év múlva az a föld semmit sem fog érni,és amilyen hiszékeny anyám,el is hitte,és odaadta nekik egy millió forintért a földet.Aztán utána gombasátort építettek a mi telkünkre,majd a kerítést nem engedték megcsináltatni,mert idetelepedtek a gépeikkel.Minket gyanúsítottak,hogy apám ellopta 150.000 Ft-jukat,mikor jól tudják,hogy apám sosem lopott semmit,és nem is járt akkor a házban,és persze ott voltak a munkások,akik könnyűszerrel bementek a lakásba(nyitva volt az ajtó),és utána meg persze eltűnt 500.000 Ft-juk.Tudniillik az egyik munkás elvált,legalább fél éve nem fizetett gyerektartást,mindenkije meghalt,senki sem segít rajta,csak keresztapámék adták a lóvét neki,ő meg mocsokul ellopta a pénzt(ugyanis bebizonyosodott,hogy apám ártatlan,és az a munkás volt a lopó).És még volt az is,hogy öreganyámmal mindig bunkón viselkedtek,engem is mindig azzal szekáltak,hogy ugyan,én miért nem megyek segíteni nekik:@ NEM SZAKADHATOK SZÁZ FELÉ!!!

És persze azzal zsarolt,hogyha nem megyek unokatesómnak segíteni a gyerekére vigyázni,akkor nem is szeretem,és más rokonunk meg mennyire megy hozzájuk...KÉRDEM ÉN,NORMÁLIS???Nem az.

***


A válasz a kérdésedre az,hogy valóban minden összejött neked is,ahogy nekem..de tudod a szomszéd kertje mindig zöldebb:S ahogy látod,hogy másnak mennyivel jobb,mint neked,azzal rájössz,hogy neked is lehetne ugyanolyan jó,csak basszus mégsem jó..de miért nem??Másokat jobban szeretnek,mint téged...msáokat ölelgetnek meg minden..téged meg nem??

Vagy másokkal többet vannak a barátnői,mint veled..


EZERANNYI DOLOG LEHET AZ ÉLETBEN,AMI IGAZSÁGTALAN.

Csak az a szomorú,hogy hiába igazságtalan az élet,SE A GAZDAG EMBERNEK NINCS ÉRTELME AZ ÉLETÉNEK,SE A SZEGÉNYNEK..hiába szeretik sokan a szegényt,hiába szeretik kevesen a gazdagot,vagy épp fordítva,az egész élet...semmit sem ér.Senki sem élhet örökké,és mire megteremtenéd a tökéletes légkört,addigra megöregszel és meghalsz.


Ez a szomorító igazság..sem agykontroll,sem a csavargás,sem a sok barát nem segít elfeledtetni örökké a gondjainkat.Mert tudnunk kell,hogy egyszer meghalunk.Vége lesz az életnek.

Ennyi.

2010. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!