Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 30 évesen szült...

A barátnőm 30 évesen szült gyereket egy 50 évesnek! Szerintetek, ez így normális?

Figyelt kérdés
Én most főként a gyerekre gondolok, 10 évesen az apukája már 60 éves lesz... Vagy csak én vagyok ennyire konzervatív?
2009. szept. 29. 11:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%
Nem siették el a dolgokat...nekem fura!Szegény gyerek elég fiatalon fogja elvesziteni a szüleit:(
2009. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, holnap engem is elüthet a villamos, mégse erre gondolva szülök. Szerintem nem gond, szeretik egymást, az tuti. Élhet 100 évig is és túlélheti a gyerekét...
2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
A férfiaknak elég sokáig lehet gyerekük. Ha szerencséjük van, még az unokáját is látni fogja. A lány meg teljesen jó korban van. Én sem szándékszom 30 előtt szülni, fölösleges. Ha most van itt az ideje, akkor most szül. A másik meg igaz, simán elcsaphat az autó holnap, mégsem szülök csak ezért.
2009. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm 37 évesen szüli a 2. gyereket a most 58 éves férjének. A férj korát már kicsit túlzásnak gondolom, de ha nekik így jó?


Mellesleg én 37 voltam, a férjem 40 mikor született a gyerekünk. Akkor már mi se készüljünk a gyerek érettségijére?

2009. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim fiatalok voltak amikor engem vállaltak, anyukám mégis hamar meghalt. Ez nem attól függ, hány évesek a szülők. A barátnőd harminc éves és nem öreg még szülni. A párja ötven éves, szeretik egymást várják a babát. Gondolom nem totyogós vénember a hapsi, hogy hatvanévesen bekrepáljon. S ha mégis, egyik barátnőm 20 évesen kapott agyvérzést. Ja és szerintem nem ciki, ha idős valakinek az apukája, csak szeresse. Ebben lehet, hogy sokan nem értenek egyet. S a gyerek csak akkor találja majd cikinek, ha ti éreztetitek vele. Inkább szoríts a barátnődnek, semmint hüledezel.
2009. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán barát vagy a javából ennyi epével, kérdező. Irigykedsz? Egyik volt tanárnőm a 29 éves fiát temette el egy baleset miatt, nem volt se beteg, se öreg, elütötték. Nem életkor függvénye, ki mikor hal meg.
2009. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Igazatok van! De még nagyon várom a további véleményeket!
2009. szept. 29. 11:50
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon bárkibe bele lehet kötni. Ha huszonévesen szül valaki, akkor azért kötnek bele mert biztos nem érett még az anyaságra. Ha 30 évesen, akkor meg már túlkoros? Valaki úgyis mindig lesz, akinek nem tetszik ez. De végülis nem az számít, ha boldogok? Apuka meg akár 100 évig is élhet. Ne felejtsük el, hogy bárki bármikor meghalhat. Nincs garancia semmire.
2009. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök az örömüknek és az egészséges kisbabának. Nem arról van szó. Csak érdekel a véleményetek.
2009. szept. 29. 11:51
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is kései gyerek voltam, és semmiről sem maradtam le. Most vagyok 22 és az apám 69. A kor csak egy szám, az számít ahány évesnek érzi magát az ember. Szerintem még jól is jártam, mert 4. gyerekként a szüleim sokkal tapasztaltabbak voltak a gyereknevelés terén. Én azt mondom inkább ez, mint hogy az apám akkor legyen 35 amikor én 18..
2009. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!