Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lenne ha egy ideig...

Jobb lenne ha egy ideig inkább megjátszanám, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Amìg tènyleg le nem rendezem magamban a dolgokat,mert azt szeretnèm.

Gondok vannak a házasságommal,főleg a szex terèn,egyszerűen nem kìvánom a fèrjem...csak sajnos valaki mást meg igen. Ezèrt nem megy az együttlèt a fèrjemmel,de el akarom felejteni a másikat,mert nem fogom megcsalni a fèrjem.Ìgy viszont szegèny csak azt èrzèkeli,hogy visszautasìtom ès nem tudja,hogy mi a bajom.Èn persze tudom,de nem mondhatom el neki,hogy belezùgtam valaki másba ès most össze vagyok zavarodva.

Nem tudom,hogy nem-e jobb lenne,ha megerőltetve magam engednèk neki,de ezzel is becsapom őt is ès magamat is...


2013. máj. 7. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered magad annyira, hogy tudod, hogy ezen a helyzeten hamar túl leszel, akkor nem szép dolog, de csinálj úgy, mintha minden rendben lenne.

Ha viszont komolyabb a dolog, akkor annak utána kell járni, mert egyéb problémák is lehetnek.

2013. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjed érzi hogy bajod van,ez eddig oké.Miért nem mondod meg neki hogy lelki gondjaid vannak és nem kivánod a sexet?

Mégis hogy gondolod túltenni magad a másikon?

2013. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép gondolat,hogy túl akarod tenni magad a másikon,csak annyi a gond vele,hogy ha sikerül is,lesz harmadik,negyedik stb. akiken túl kéne tenni magad,és azt már nem biztos,hogy a házasságod túléli. Hallgatsz nagyokat,a férjed meg csak les,aztán meg csodálkozol,hogy jutottatok oda,hogy másik jön a képbe. Tudat alatt elrúgdosod a férjed magadtól,ő meg tudat alatt eltávolodik,és neki is lesz valaki... Én a helyedben sürgősen elkezdenék visszatalálni a férjemhez,amíg még van vissza!
2013. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért kiábrándultál a férjedből, csak még magadnak se mered beismerni. Ez tipikusan annak a jele.
2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos egyre kevésbé hiszem azt, hogy sikerül ebből kilábalnom, elég régen tart a dolog, de mostanában kezdett olyan méreteket ölteni, hogy már szinte nem vagyok képes lefeküdni a férjemmel. Azt reméltem, hogy jobb lesz, de nem, inkább rosszabb. Pedig próbálok tenni ellene, erősíteni magamban a gondolatot, hogy nekem a családom mellett a helyem.

Ha azt mondom neki, hogy lelki problémáim vannak, akkor úgyis tudni akarja, hogy mi az, és nem tudok mit kitalálni, amit eddig mondtam, az mind csak ürügy (fáradt vagyok munka és gyereknevelés mellett, problémák a munkahelyen, családban egyéb gondok, fejfájás...) amik egyébként igazak is lennének, de ilyenek voltak régebben is. Ezért gyanús neki, hogy más is van a háttérben.

2013. máj. 7. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed,hogy gáz a helyzet! De ebben a helyzetben ne a véred hajtson. Neked kell tudnod,meddig vagy képes színészkedni és a férjednél hol a türelmi határ. Talán jobb előbb szétmenni,mint várni a csodára,ami nem jön el,és közben annyi sebet ejteni a másikon,hogy többé az életbe nem lesztek képesek értelmesen egymáshoz szólni.
2013. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!