Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám részeg és nem tudok...

Apám részeg és nem tudok nyugodtan közlekedni a saját otthonomban?

Figyelt kérdés

Két szintes a házunk, én fönt vagyok a szobámban. Apám szobája az enyém mellett van. A földszinten a konyha. A következő a történet: apám be van bxva, mint az állat. Direkt húzza az agyunkat, hogy jaj, ő nem megy fel, mert magányos és jajajajaj, szokásos részeg duma, aminek semmi értelme. Most nagy nehezen, fél óra után anyám felállította a kanapéról ezt a szerencsétlent. Vagyis én szóltam be neki, hogy egy részeg disznó és ennek hatására felállt, hogy "jólesett brühühühhü kösz brühühühhü". Most zabál. Szerintetek mennyi idő alatt fejezi be? Mikor tudok már végre nyugodtan lemenni a konyhába?


Ja és nem mi tettük alkoholistává, már születésem előtt az volt. Még szerencse, hogy egészséges lettem.:S És már születésem óta így boldogít minket. Bár régen sokkal rosszabb volt.

Szerintetek hogy bírjam ki, hogy ne csesszen szét az ideg? Mármint azt az időt, amíg végre felmászik a lépcsőn.



2013. máj. 5. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni?
2013. máj. 5. 22:18
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát, nem irigyellek, max annyibol, hogy nálunk állt a bál, ha valaki részeg volt, el is váltak a muterék. Türelem rózsát terem! Irkálj ide!:)
2013. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A válás ide is jöhetett volna. Az álbéke sokkal rosszabb.
2013. máj. 5. 22:20
 5/21 A kérdező kommentje:
De ez már az ő életük. Csak nekem hagynának nyugalmat.
2013. máj. 5. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz!
2013. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Mivan nem mersz lemenni? Nem harap csak siránkozik mert megszülettél....

Ne legyél már ilyen, örülj hogy nem agresszív.

2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

1-es vagyok, tudok olvasni és nem vagyok troll. De nem jöttem rá, hogy a lelked (máskülönben jogos) kiöntésén kívül mi egyéb célod volt a kérdéssel? Ez volt a kérdés: "Apám részeg és nem tudok nyugodtan közlekedni a saját otthonomban?"


Erre válaszolhatnék úgy is, hogy "de tudsz közlekedni, ha kikerülöd az előszobában, amikor arra támolyog" - na így jobb?


De nem csesztetni akarlak, sajnos apád részéről ez egy játszma. Ott kéne hagyni a kanapén szunyálni, párologjon ki a cefre ott a fejéből és legalább csendben maradna.


De sajnos nem tudom hogy mennyi időbe telik neki a zabálás és mikor tudsz lemenni.

2013. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 intrepid ***** válasza:
22%
Figyelj! Gondolkodjál már! Kié is az a ház? Gondolom fele - fele arányban a szüleidé. Akkor pedig hagy röfögjön a konyhájában, ahogy neki jólesik. Ha pedig végképp nem tudod elviselni, akkor el lehet tolni a biciklit.
2013. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7 Csak majdnem 2 m de sebaj...


8 Igen, ki kellett írnom magamból a feszültséget, különben lemennék és őt osztanám ki, viszont annak én innám meg a levét. Anyám nagyon türelmes vele, de én nem tudok az lenni. Amúgy szerintem még mindig zabál. Már az is eszembe jutott, hogy lemegyek és nyakon öntöm egy pohár vízzel és adok a kezébe egy tükröt, hogy vegye már észre magát. És jogos, erre a kérdésre tényleg nem lehet normális választ adni.

2013. máj. 5. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!