Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tehetek valamit ha apám veri...

Tehetek valamit ha apám veri édesanyámat, de ő nem hajlandó lépni? Még elköltözni sem hozzánk? Én feljelenthetem, vagy így nem ér semmit?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromban ez ment. Most is üti/veri, alkoholista is. Húgom már nem áll velük szóba, beleunt. Lassan én is. Anyukámnak felajánlottam hogy költözzön hozzánk. Most fogjuk bővíteni a házat, akkor úgy csinálnánk hogy lenne saját zuga (amit később lehetne akár teljesen elkülöníteni ha pénz van rá) De nem hagyja apámat.

Én meg már belefáradtam a sírásába, abba hogy kék-zöld. Szeretem, de ehhez nem fogok tovább én sem asszisztálni, nem bírom tovább nézni. Még most utoljára szeretnék valami megoldást találni, aztán én is megszakítom velük a kapcsolatot, mert csak magamat teszem tönkre, ezáltal a családomat.



2012. dec. 14. 15:09
1 2 3
 1/30 Jégtánc ***** válasza:
82%
Apádat te is feljelentheted,bár gondolom édesanyád tagadni fogja.Ügyetlen volt,beütötte magát stb....
2012. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy vagy lány?
2012. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
34 éves nő :)
2012. dec. 14. 15:18
 4/30 anonim ***** válasza:
13%
Kedves Kérdező,és már kész van az a lakrész, ahova Anyud jönne hozzátok? Vagy várni kéne még rá? (Mert akkor értem, miért húzódozik...) vagy máris lenne hol lennie nálatok?
2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Lehet letagadná, de hátha nem, ha már ott lennénk, hivatalos ügy lenne. Tudom hogy kicsit átjátszás, de próbálom kiszedni őt abból az életből.
2012. dec. 14. 15:19
 6/30 anonim ***** válasza:
30%
Csak mert hogy azt írod, felajánlottad, költözzön hozzátok, de utána meg azt írod, hogy most bővítitek majd a házat...
2012. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Most is lenne egy külön szobája, igaz picike. De gondolom jobb ez is, mint otthon. Csak szeretnénk még egy nagyobb lakrészt, egybenyitva, a régi nappaliból pedig új gyerekszobát. És ha már bővítünk még pár falat felhúznánk érte.
2012. dec. 14. 15:22
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érintené a régi részt, átjáróval akarjuk megoldani. Szóval csak zaj lenne. És innen nyitnánk akkor az ő szobáját. Nagy telek, minden irányba lehet bővíteni szerencsére a házat, így később akár ha akar külön fürdőt, még egy kis nappaliféleséget meg lehetne oldani.
2012. dec. 14. 15:24
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Lehet attól fél anyukád, ha otthagyja apukádat, részegen megfagy a házban. nem?
2012. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem próbálj meg túllépni rajta, tudom nem könnyű. Nálunk "én vagyok a húgod". A testvérem meg kikészíti magát. Ő faramuci módon apánkhoz is ragaszkodik... közben sajnálja anyánkat. Egészségükre. Ha anyád visszautasítja az ajánlatodat, nem tudsz mit tenni. Ő döntése, itt a lehetőség amiről olyan sokan siránkoznak hogy nincs meg (dehogynem....) Itt meg még a kisujját sem kellene nyújtania a megoldásért. Ha nem él vele, így járt.

Ne tedd magad lelkileg tönkre (még jobban)

2012. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!