Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le végre...

Hogyan állíthatnám le végre az édesanyámat és a nagymamámat?

Figyelt kérdés
Ők választottak maguknak egy életet (fiatalon házasodtak, szültek, háztartásbeliek lettek...) és nem értik meg, hogy én nem erre vágyok. Tanulni és dolgozni szeretnék, később családot is, de nem akarok végig otthon ülni és sorozatokat bámulni. Szerintük hálátlan vagyok és nem tudom nekem mi a jó. Már ott tartok, hogy útálok hazamenni. Édesapám megért, sőt örül is, hogy ilyen vagyok, de ő vidéken dolgozik és havonta csak egyszer jön haz, így ő kimarad a "jóból".
2013. máj. 8. 06:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem mond meg nekik hogy neked mi a jó és próbálják megérteni a te szemszögödből is a dolgokat
2013. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és határozottan mond el a terveidet, az álláspontodat. Nem kell veszekedni, te is próbáld őket megérteni, hogy ők csak ezt az életet ismerik. Ha elmondtad, tartsd megad ahhoz, és utána szinte meg sem kell hallani, amikor ezeket mondják. Gondolom nem is sokat vagy otthon, ha dolgozol is meg tanulsz is.
2013. máj. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már a nyugodt megbeszélésen túl vagyunk. Eredménytelen volt, ők már unokát, dédunokát akarnak és egy férjet. Ezt hallgathotom minden egyes nap minden egyes otthon töltött percben. Úgy érzem, már kezdem őket megútálni.
2013. máj. 8. 06:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor amikor elkezdik ezt a szöveget nyomni,akkor szó nélkül felállsz, bemész a szobádba és magadra csukod az ajtót, majd csak leszoknak róla.

Vagy ha tudsz költözz az apukádhoz.

2013. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idös vagy? Hol tanulsz?


Ha megoldható, de legyél túl sokat otthon, ha meg mégis, akkor a szobádban maradj, ne vitatkozz.

2013. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de legyél = ne legyél
2013. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd nekik, hogy milyen igazuk van, hamarosan úgy lesz, ahogy akarják és akkor békén hagynak. Majd mindig ki kell csak találnod valamit, hogy éppen most miért nem, de hamarosan..
2013. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!