Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap csúnyán magamra haragít...

Tegnap csúnyán magamra haragítottam az édesanyámat. Írtam egy levelet, megmutassam, felolvassam neki?

Figyelt kérdés

Már úgymond felnőtt lány vagyok, túl a 20on, de rettentően anyás vagyok, szeretem ha velem van, csak irtó hülyén mutatom ki.


Ő meg olyanokat mondott nekem, hogy biztos várom, hogy "megdögöljön" azért vagyok ilyen. Én meg semmit nem tudtam mondani, csak bőgtem és ráztam a fejem, hogy nem.


Tegnap este írtam egy levelet amiben rendszerezem a gondolataim, amiben elmondom, hogy szeretnék újra "megismerkedni" vele, mert az utobbi időben nagyon távolodunk egymástól, hogy szeretnék igazi anya lánya kapcsolatot.


Elő szóban ezt nem tudom elmondani, számtalanszor próbáltam, mindig csak bőgés lett belőle, ő meg ideges lett.


A levéllel meg nem tudom, hogy álljak elő, gyávának érzem magam. Tegyem az asztalára, vagy én olvassam fel?

Félek, hogy gúnynak veszi. De ezeket muszáj elmondanom valahogy, mert különben továbbra is azt hiszi, hogy egy érzéketlen senki vagyok.


2013. márc. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd a kezébe, mond meg neki hogy te ezt komolyan is gondolod. Veszteni valód ugysincs ...
2013. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy érzed/tudod, hogy megbántottad. Bocsánatot szeretnél kérni, de élő szóban képtelen vagy rá. Kéred, hogy olvassa el a leveledet és utána beszélgessetek.
2013. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos tőled. Tégy úgy, ahogy az előttem szólók javasolták: odaadod a levelet és hozzáteszed, hogy leírtad a gondolataidat, mert élőszóban nem tudnád így összefoglalni és komolyan gonolsz minden szót. Aztán igen, beszélgessetek.
2013. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A probléma gyökere egész máshol van.Az anyában,na mondjk ez valahol természetes.Nekem is csak egy kamaszlányom van és már elkezdtünk róla beszélni mi lesz később,ha más nem lakunk együtt stb.

Az anyád nagyon fél,hogy te felnőttél és már nem leszel egyfolytában vele,úgy érzi már "elveszít" téged,nem leszel az ő kislánya többé és a "magány" gondolatától kétségbe van esve.

Én is nagyon gyerek centrikus anyuka vagyok úgyhogy gondolom ez van vele.

Erről kéne beszélned vele,a jövőtől való félelméről,hogy ha kirepülsz a fészekből...attól még ő nem lesz egyedül.

2013. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy ne vegye gúnynak,tegyél a levél mellé egy szál virágot is és helyezd látható helyre.
2013. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mit csináltál, hogyan sült el a dolog? :)
2013. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fele-fele lett belőle. Elkezdtem neki mondani a gondolataim, fél perc után bőgni kezdtem, így a kezébe nyomtam az firkálmányt :) De azóta már jó a helyzet :) KÖssz az érdeklődést :)
2013. ápr. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!