Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ismerkedni, mindenh...

Hogy lehet ismerkedni, mindenhol kialakult klikkek vannak?

Figyelt kérdés
szeptember óta járok egyetemre de alig van ott ismerősöm. Általában egyedül ülök az órákon majd hazajövök. Az előadásokon több százan ülünk mindenkinek megvannak a maga cimborái és én nem tudom h ismerkedhetnék...külföldön vagyok így még gátlásosabb vagyok. Van h leszólítottam a mellettem ülőt akkor elbeszélgettünk de tartós ismeretség nem lett belőle. szerintetek h fogjak hozzá?
2013. máj. 8. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj valamiben segítséget, próbálj meg találkozót megbeszélni az előadások utánra. Szervezz valami programot és próbálj arra embereket invitálni.
2013. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozz be egy tanulókörbe.
2013. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti én is egy klikknek vagyok a tagja, bár nem egyetem, hanem munkahely. Nálunk úgy zajlik a befogadás, hogy megismerjük az új kollégát, dolgozunk vele 1-2 hónapot, aztán meghívjuk a programjainkra, ha mindenki benne van. Nem pofára megy, hanem személyiségre. Ahhoz, hogy észrevegyenek tenned kell valamit, ami miatt emlékeznek rád. Keres valami klubot, ahol hasonló az érdeklődése a tagoknak.
2013. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!