Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvétkor és egyáltalán...

Húsvétkor és egyáltalán hogyan engedheti meg magának, hogy mindenkivel és mindenki előtt így viselkedjen?

Figyelt kérdés
Ma a szüleimhez voltunk hivatalosak ebédre. Máskor általában ők hozzák az ebédet vagy én a páromnak,mivel van egy 8 és fél hónapos kisgyermekünk. Egyszerűen elképesztő,hogy átmegyünk ebédelni és egyetlen szó nélkül/üdvözlés, kellemes ünnepet kívánás/ leül és csak dúl-fúl,amiért néhány perccel később indultunk otthonról. Mert mint a katonáknál mindent percnyi pontossággal csinálhat a kisgyerek is. Ha tetszik neki,ha nem akkor is aludni kell,enni kell.Bezzeg éjszaka,amikor felébred a csillagos eget is leimádkozza,hogy őt miért veri az isten,hogy soha nem fogja már kipihenni már magát.De hiszen mindenki csak az ő kedvébe jár. De most ez nagyon DURVA volt. Terülj asztalkám várja és ő adta a formáját,mint a pokróc úgy viselkedett,ráadásul délután az ő rokonához vagyok hivatalosak, azt gondolom ezek után oda se kell elmenni.Vagy a szüleim nem érdemlik meg a tiszteletet, végül is minden segítséget tőlük kapunk.Csak az a baj,hogy neki ez természetes.Ezek után nem valószínű,hogy lesz délutáni látogatás bármerre is. Mi a véleményetek erről a történetről?

2012. ápr. 8. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Te most a párodról írsz ??


Amúgy pedig mindenki a SAJÁT viselkedéséért felelős.

2012. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kiről is írsz? "Máskor általában ők hozzák az ebédet vagy én a páromnak,mivel van egy 8 és fél hónapos kisgyermekünk."- ezt a mondatot sem értem, azért hozzák az ebédet, mert van egy 8 és fél hónapos gyereketek? Nem tudsz főzni, vagy ezt miért írtad?
2012. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
benned is van hiba ,bőven
2012. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A feleségemről írtam,nem értem hogyan viselkedhet így? Miért bánt meg mindenkit a viselkedésével.Mindent elvár,de lerí róla,hogy a pokolba kívánna mindenkit,ha nem lenne neki fontos a segítség. azért itt írok,mert egyszerűen még a legjobb komám előtt is restellem elmondani, hogy mennyire tiszteletlen és hisztis. Legalább az ünnepeket tisztelné meg a szülőket. Hát mit mondjak,nem vagyok a helyzet magaslatán hangulatilag,így húsvétkor!
2012. ápr. 8. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Aj istenem, most mit kell kekeckedni? Már csak felfogtatok belőle valamit, vagy pedig ennyire gyökerek vagytok.

Elég bunkó a párod, de sok ilyet ismerek, vannak ilyen mufurc férfiak. Ezek után ne kísérd el őt az ő rokonaihoz és persze mondd meg a véleményedet arról, hogy neked milyen rosszul esett és nem kéne folyton elrontania a kedved.

2012. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, azt hittem, a nő vagy, de akkor ugyanígy mondd el neki.
2012. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
14,20-nak: talán ismerjük egymást? Miről gondolod,hogy bennem is van hiba bőven? Én a történetről írtam és arra vártam reagálást!!!!
2012. ápr. 8. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Kedves Kérdező! nagyon sajnállak a feleséged miatt. Tényleg hülyén viselkedik. Mit csinál egész nap? Nem főz? Azért már nem olyan kicsi a gyerek, hogy ne tudna tőle semmit sem csinálni? Hány éves a feleséged? Gyakran viselkedik így? Ha számon kéred mit mond?
2012. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak azzal érhetnél el változást, ha megfognád szépen, leültetnéd és elbeszélgetnél vele. Szépen, úriember módjára rávilágítanál arra, hogy mennyire egy kiállhatatlan nőszemély (tud lenn) és ha nem változtat, akkor az anyósáékon kívül a férjét is el fogja veszíteni, ugyanis te nem fogod elnézni tovább, hogy mennyire megalázóan viselkedik a szüleiddel (és még xy-nal).
2012. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Géppel, vasal /ha van kedve hozzá/nem főz,szoptatja a kicsit,levegőztetni is csak akkor viszi,ha neki kedve van hozzá. Amikor én akarom vinni sétálni,akkor olyasmit talál ki,hogy a végén inkább nem viszem,mert csak vita lenne belőle.Mert mindent csak ő tud.Sohasem gondoltam volna,hogy ennyire megbolondul némelyik nő,aki szül gyereket.Hát ez nem az én világom!Most készen vagyok.
2012. ápr. 8. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!