Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a környék bunkója...

Én vagyok a környék bunkója mert olyat tettem amit meg kellett tennem. Akkora baj ez?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy csal a feleségem de sosem tudtam elkapni amikor éppen a másik kannal volt. Valamelyik nap lebukott. Mentem be hozzá a munkahelyére pont amikor már záróra volt és volt bent egy csávó, azt mondta, hogy még őt kiszolgálja és jön haza, közben én elbújtam és pont láttam amikor kiszállt a kocsijából a csávó és odamentem, kiabáltam velük és haza mentem. Pár órával később jött hozzám, hogy elvigye a gyerekeket és jött volna be az udvarra de nem engedtem be (anyukáméknál voltam szóval nem kötelességem beengedni oda mert az nem az ő háza) még neki állt feljebb ezért kioktattam és adtam neki egy jó nagy pofont, amit a fél utca látott és most rólam beszélnek, hogy ÉN milyen vagyok. Nem is arról, hogy a feleségem egy ribanc aki bárkivel képes összefeküdni. Nem vagyok az erőszak híve, nem szoktam nőket bántani de szerintem ezt megérdemelte a sok hazudozásért meg mindenért. Hogyha nem akart velem lenni ezt máshogy is el lehetett volna intézni én úgy gondolom. Szerintetek is nagy bűnt követtem el? Ha igen, mit tehettem volna?
2013. máj. 9. 21:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
A pofon nem volt jó ötlet. Hagyd el, ha ilyen a helyzet, de a fizikai erőszak valóban nem állja meg a helyét - ezért jogos a köz haragja feléd.
2013. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Dobd ki a csajt! Ha erőszakoskodsz vele, még fel is jelenthet és abból de fogsz rosszul kijönni!
2013. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindenki aki félrelép megérdemel egy büdös nagy pofont!
2013. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
A pofon kivételével igazad volt. A pofon viszont túlzás, ha ilyen az asszony, ott kell hagyni és ennyi. Viszont adtál egy jó adu ászt a kezébe, a pofon után amit le se tagadhatsz már mondhatja azt, hogy brutális állat vagy, aki rendszeresen verte. Észnél kellett volna lenned, mert így öngólt lőttél.
2013. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem, jól csináltad, ez a legkevesebb, amit megérdemelt.
2013. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Csak én értem rosszul, vagy azért pofoztad fel a feleségedet, mert azt gondoltad, hogy megcsal, de összesen annyi történt, hogy egy féfi kiszállt a kocsijából? Tehát, ha egy férfi kiszáll a kocsijából a feleséged pedig kiszolgálja, gondolm valamilyen üzletben dolgozik, az már azt jelenti, hogy megcsalt?

Nekem ez nem áll össze.

2013. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
A pofont tényleg nem kellett volna, akér igazad van, akár nem. Nőket nem verünk, mert utána jogosan ítélnek meg az emberek.
2013. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Összekeverted a dolgokat. Az asszonnyal kellett volna kiabálni és a csávót összeverni. Kevés kielégítőbb dolog van annál, mint mikor véresre vered a csajod után koslatót, kiváló terápia, komolyan.

Amúgy meg nem mindegy, miről beszél az utca? Becsukod az ajtót és kész, szard le, ki mit mond.

2013. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
jó volt legalább nem vagy töketlen de azért egy apasági teszt nem ártana
2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell azt lepontozni, ha szertném megtudni, mi is történt valójában, mert a kérdző zavaros leírása alapján ez nem egyértelmű?
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!