Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a környék bunkója...

Én vagyok a környék bunkója mert olyat tettem amit meg kellett tennem. Akkora baj ez?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy csal a feleségem de sosem tudtam elkapni amikor éppen a másik kannal volt. Valamelyik nap lebukott. Mentem be hozzá a munkahelyére pont amikor már záróra volt és volt bent egy csávó, azt mondta, hogy még őt kiszolgálja és jön haza, közben én elbújtam és pont láttam amikor kiszállt a kocsijából a csávó és odamentem, kiabáltam velük és haza mentem. Pár órával később jött hozzám, hogy elvigye a gyerekeket és jött volna be az udvarra de nem engedtem be (anyukáméknál voltam szóval nem kötelességem beengedni oda mert az nem az ő háza) még neki állt feljebb ezért kioktattam és adtam neki egy jó nagy pofont, amit a fél utca látott és most rólam beszélnek, hogy ÉN milyen vagyok. Nem is arról, hogy a feleségem egy ribanc aki bárkivel képes összefeküdni. Nem vagyok az erőszak híve, nem szoktam nőket bántani de szerintem ezt megérdemelte a sok hazudozásért meg mindenért. Hogyha nem akart velem lenni ezt máshogy is el lehetett volna intézni én úgy gondolom. Szerintetek is nagy bűnt követtem el? Ha igen, mit tehettem volna?
2013. máj. 9. 21:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Remélem a gyerekeid nem látták. Elintézhetted volna kulturáltabb módon is, nem ez volt az amit tenned kell. Bár megcsalt, sajnálom hogy ez történt veled, a feleséged megérdemelte, de akkor sem így kellett volna eljárnod.

Egyébként nekem nem tiszta a kép: mit láttál? Hogy kiszáll a kocsijából, és..?

2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg nagyon is jol tetted amit tettél. Én adtsm volna neki a pofon mellé még kettőt.. megérdemelte, a szemét kurv@ amiért átvert. Akik azt írják hogy nem kellett volna megütni, azok biztos nők meg homokosok..
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
A pofon miatt ne csodálkozz hogy bunkónak tartanak. Nyilván a megcsalásról nem tud mindenki, de a pofont azt látták. Amit tettél nem volt helyes, de be lehet tudni a haragnak és a dühnek. El kell vállni és ennyi. Az erőszak nem megoldás.
2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Egy pofonért még senkit nem lehet feljelenteni a rendőrök addig nem foglalkoznak vele ameddig nincs vérfolyás a dologból. Az tény hogy az erőszak nem megoldás de néha egy pofon helyre rakja az embert, én nőt sosem bántottam még és nem is fogok természetesen.

Igaz hogy én is voltam hasonló helyzetben sajnos, igaz gyerekünk nem volt még, szerencsére, meg házasok sem voltunk, így a sok jogsi procedúrát szerencsére megúsztam, de az tény hogy engem is nagyon átvert még a te helyzeted is pite ahhoz képest ahogyan én jártam sajnos. Pofont nem adtam neki, de amikor hazament mondtam hogy van két választási lehetősége, mivel albérlet volt, így mondtam neki hogy vagy ő pakol össze és másnap elhúzza a csíkot vagy én pakolok, nekem mindegy volt a dolog, rá bíztam a döntést. Az albérletet úgysem tudta volna fizetni rendesen, én meg időben szóltam a tulajnak hogy számoljon azzal hogy ha én onnan elegyek akkor a páromat ki kell dobja, ha nem akarja hogy ingyen éljen ott. Mivel a párom akarta hogy én menjek elmentem, mondtam neki 2 órát kérek, össze szedtem a cuccaimat, a bútorokat szétcsavaroztam, azokért elmentem másnap, és mivel a mosógépen meg a hűtőn és néhány kisebb szekrényen kívül minden az anyám volt így másnap kölcsön kértem egy kistehert és mindent rápakoltam, egy polcot hagytam ott ami az enyém volt és ennyi. Páromnak jóformán semmije nem maradt, csak egy étkező asztala, akkor a konyhája, meg a franciaágy amit még közösen vettünk, én otthagytam neki, abba nem haltam bele.

Persze ebbe szintén benne volt az hogy elég aljas módon bántam vele mert szinte egy üres házba hagytam egyedül úgy hogy még fizetni sem tudja meg semmi, én megmondtam azt hogy engem nem érdekel, ő átvert engem és nehogy már megsajnáljam. A tulajnak is csak azért szóltam erről mert rendes ember volt minden tekintetben és ennyivel tartoztam neki hogy szólok nehogy hirtelen kapja a hírt, meg hogy döntse el hogy mi legyen az exemmel hogy maradhat-e vagy lépjen le ő is. Mivel ő csalt meg és egyik szomszéd szerint vitt is oda valakit amikor én délutános voltam, akkor gondoltam nem árt ha tud a tulaj arról hogy esetleg lehet ott más is akiről nem tud, és hogy akkor döntse el mi legyen.

Persze az egész lépcsőház engem szidott hogy miért vagyok kegyetlen de én egyszerűen megmondtam nekik, hogy nem én akartam ezt mivel a párom úgy döntött hogy ott marad nekem meg mindegy volt így én léptem le onnan. A szüleimhez visszamentem élni, mert minek lakjak egyedül ha a szüleim háza is félig az enyém, külön lakrésszel szinte.

Ezzel nem követtél el bűnt, egyszerűen megnevelted hogy mire fel csal téged, és elküldted a francba, én a helyedben mondanám neki hogy tűnjön el a fenébe és váljatok el minél hamarabb. Valahogy egyezzetek meg, és ennyi.

2013. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%

1. utálom az olyan embereket, akik exükről így beszélnek, pláne, ha házasok voltak, vagy azok, és főleg, ha van közös gyerek is. azért nem értem és tolerálom ezt, mert vagy mindig ribanc volt, és akkor magadat minősíted, ha eddig vele voltál, és elvetted, vagy melletted lett az, ezügyben meg gondolkozz el Te... különben tisztelni kell azt, aki gyereket szült neked, akármit is csinál. el lehet válni szépen,értelmesen.


2. a fizikai erőszaknak semmilyen formáját nem tolerálom, főleg, ha gyengébb illető ellen követi el valaki visszaélve erőfölényével.


Inkább azt tartom szomorúnak és kiábrándítónak, hogy a 21. században még van pasi, aki megüt egy nőt, és még neki áll feljebb, ha a szomszédok ezt nem nézik jó szemmel. mert persze egy nőt ütni teljesen normális dolog. remélem látták a gyerekek is, akkor külön gratulálok neked.

2013. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%

Töketlen vagy , mellesleg az erőszak a primitív ember eszköze.

Az meg már csak plusz hogy mindezt a gyerekek elött..

Az egy dolog hogy mit csinált a másik , az meg megint más hogy Te mit csinálsz..

2013. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Én ezt nem értem. Hol bújtál el, ahol kiszállt a másik pasi? Miért feltétlenül megcsalás, ha kiszáll valaki az autóból?


Meg kellett tenned? Miért kellett megtenned? Szerinted normális dolog a fizikai erőszak? Ha igen, nem csodálom, hogy elege van belőled a nejednek.

2013. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
Egy ilyen helyzetben, ha lehúzol egy pofont a csajnak, az nagyon is rendjén van. Nem kell véresre verni, de egy jo pofont nyugottan megérdemel. Ettől még nem kell rádhúzni, hogy nőverő állat vagy.
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Láttam amit láttam, ölelkezve búcsúztak és ez nem csak egy barát volt, meg be is vallotta nekem. Senki nem mondta, hogy látták a gyerekek. Ezek szerint akkor vagy mellettem lett ilyen vagy csak jól álcázta magát, hiszen nem volt rá oka. Megadtam neki mindent amit kért, arról meg szerintem nem én tehetek, hogy ő ezt képtelen megbecsülni. Ha neki ez kell akkor csinálja de ne számítson semmi jóra, ha nem pénzes pasit talál magának akkor örömmel fogom nézni ahogy tönkre megy, ugyanis mondhatni én tartottam el, mert szerettem és nem érdekelt. Most már csak a gyerekeimmel vagyok hajlandó foglalkozni. Nem érdekel az sem ha a drága egyetlen feleségem egyszer egy szelet kenyérért fog nekem könyörögni. Tudta mennyit jelent nekem.


Egy dolgot nem értek amúgy bennetek... az egyik leszól és 100%-ban hasznos a válasza, a másik ugyanúgy elítél és csak 50 meg 60%-os. Ez hogy van?

2013. máj. 9. 22:39
 20/30 anonim ***** válasza:
25%

Itt a többség csak lepontozni tud, pláne, ha valaki kíméletlenül leírja az igazságot, és nem se.gget nyal...

Jól tetted, és megertelek, hidd el, kellett az a pofon, pedig magam is nő vagyok, de a helyedben megtenném én is, és ha ilyet tennék a férjemmel, megérteném ha ez lenne a reakciója! Ne felejtsük el, hogy a megcsalás nagyobb bűn, mint egy pofon! Sokkal!

Csak ezt sokan elfelejtik:(

2013. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!