Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a két dolog osszekotheto?...

Ez a két dolog osszekotheto? Kérlek olvassátok el nagyon régota foglalkoztat

Figyelt kérdés
Az anyukám egyedul nevelt/nevel engem tehát az apukámat nemismerem,mikor megtudta hogy anyu terhes kijelentette hogy o nem akar családot alapítani vele(2éve voltak egyutt)és hogy neki már van felesége és családja egy másik városban.Itt megszakadt koztuk minden féle kapcsolat,annyi tortént még hogy anyu egy kozos ismerosukon keresztul kuldott neki egy képet rolam szuletésem után,én az édesapámrol soha még egy képet sem láttam anyukám beszélni sem akar rola.Engem ennek ellenére nagyon foglalkoztat hiszen nemtudom milyen a másik felem,hogy ezt a dolgot vagy azt vajon tole orokoltem e vagy hogy miben hasonlítok rá.........Ez a dolog és az hogy lelkileg egy fiut sem tudok magamhoz kozel engedni ez osszekotheto?Ha valamilyen fiu kozeledik felém komolyabb szándékkal az van bennem hogy el fog hagyni.Nemtudom kimondani szinte senkinek azt a szot sem hogy "szeretlek" annyira nehezemre esik és nemtudom ez mitol lehet.

2013. máj. 11. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez az édesanyád "nevelésével" függ össze, és nem az eseményekkel.
2013. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg ez az egész történet nem tartozott volna rád, amivel anyukád "megterhelt lelkileg".
2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig én eroskodtem hogy mondja el es ahogy látom rajta sokmindent nemis mondott el,nemjo ugy lenni hogy nemtudom hogy volt ez az egész
2013. máj. 11. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
3 Anyukád egy felelőtlen ember, aki olyan terhet tett rád, amivel egész életedben fizetsz. Ezt nagyfokú egoista ostobaságnak ostobaságnak hivják.
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, mert sokkal jobb hazugságban élnie a gyereknek? Szerintem korrekt volt, hogy anyud elmondta mi a helyzet és érthető is valamilyen szinten, hogy nem akar róla beszélni. Ha bele akarjuk magyarázni, akkor összefügghet a kettő, mert nem akarsz úgy járni majd, mint anyukád.
2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig a te válaszod a legjobb szerintem koszonom...pont azért mondta el hogy legalább ennyivel tisztában legyek es magátol sosem kezdte el mondani csak ha már egy ideje kérdezgettem és megelégelte.Es nála jobban senki sem nevelhetne ugyhogy azzal hogy elmondta nem rontott el semmit,azelott is nehezen engedtem magamhoz kozel embereket mielott ezt nemmondta el.Koszonom a válaszokat
2013. máj. 11. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
furcsa számomra a válaszolók hozzáállása ...miért az édesanya a hibás amiért becsületesen a maga erejéből felnevelte a gyermekét akit elhagyott az apja?hazudni pedig felesleges mert ha a gyermek felnő és tudni akarja az igazat akkor minden joga megvan hozzá...sajnos Kérdező szerintem komoly összefüggés van az apáddal való viszonyodnak(azaz nem viszonyodnak)a párkapcsolati hozzáállásodhoz...félsz hogy megismétlödik ,hogy újra elhagynak...próbáld elhinni ,hogy nem minden férfi olyan mint az apád volt...sok szerencsét és kitartást:)
2013. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a második valamire valo kommentet
2013. máj. 11. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Az apa hiánya, a bizonytalanság, hogy valójában mi is volt a szüleid közt és az ép minta hiánya okozhat ilyen jellegű szorongást. A sztori részletei ebből a szempontból lényegtelenek. Apukád nem csak anyukádat hagyta el, hanem téged is, ezért érthető, hogy az egyik félelmed az, hogy ez újra megismétlődik. Ugyanakkor tudatosítanod kell magadban, hogy nem minden férfi egyforma, s van lehetőséged kifogni egy normálisat is. Ha ez egyedül nem megy, akkor marad a pszichológus.
2013. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akik az elején irtatok..nem az anyukájáról kérdezett..és nemismeritek őket..nekem van szerencsém ismerni őket,és a kérdező anyukája tiszteletre méltó,hogy saját maga felnvelte a lányát,és igyekszik mindent megadni neki.úgy gondolom,hogy egyedülálló szülőként otthon és munkahelyen is megálni a helyet rendkivül nehéz.és tiszteletre méltó,hogy vállalta a gyereket.ellehet gondolkodni!
2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!