Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit a mai...

Van olyan dolog, amit a mai napig nem bocsájtottál meg a párodnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy veszekedés alkalmával olyasmit mondott, ami nagyon fáj, utána kibékültetek, de mindig tüske marad?

Hogyan lehet ezt túllépni?


2013. máj. 4. 10:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez van így, alapból nem veszekszünk általában, de vannak mondatai, amik megmaradtak. Nem tudsz mit csinálni, ez mindenkivel szemben így van, osztálytársakkal, barátokkal is...

Ha érzed, hogy szeret, könnyebben túllépsz rajta.

2013. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy szeret, ha képes ilyet kimondani.érzékeny pontomat találta el...pont ezaz...én sosem lennék képes megbántani ennyire.
2013. máj. 4. 10:18
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Van sok ilyen... próbálom őket elfelejteni de azért nehéz. Az első jól mondja egyébként, nem csak a párommal van ilyen, barátokkal és rokonokkal is.
2013. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizony,de ezeket nem szoktam felhánytorgatni és nem is fogom.
2013. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek volt olyan mondata, és mindig tüske volt bennem miatta. Igazából mikor szakítottunk, akkor annak köze nem volt ehhez a dologhoz, eszembe se jutott akkor, de az a mai napig bennem van, és az érzés is amikor ezt mondta..

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem szakítottam vele ott helyben..Jobb lett volna.


A párommal pedig nem gyakran veszekszünk, hálisten nem volt ilyesmire példa, mint amit te kérdezel. :)

2013. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Tüske marad, de nem gondolok rá, nem hánytorgatom fel, inkább annak tudom be, hogy mindketten nagyon dühösek voltunk. Utána persze elnézést kért, én elfogadtam. Ha minden apróságon kiakadnánk mi nők, tuti nem lennének semmilyen nemű kapcsolataink. Se barátok, se pár, se férj, se gyerek.
2013. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Nem vagyok veszekedős. Amikor egy vita elfajulna, szerencsére mindketten észbekapunk, és higgadtabbak leszünk. Szokásunkká vált ilyenkor, hogy elmegyünk sétálni. Nem fekszünk le haragosan, stb.

Így nics is tüske. Persze ehhez az is kell, hogy én rendkívül utálom a veszekedéseket, bár én vagyok a temperamentumosabb kettőnk közül. Ő pedig azzal egészít ki, hogy bár ő a vitatkozósabb, de egyben hamarabb lehiggad mint én.

2013. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi keveset veszekszünk, de egyszer azt mondta nekem, hogy az étteremben evett sült hús volt a finomabb az enyémnél :(
2013. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem szoktam apróságokon kiakadni. Ha az mondaná a férjed, hogy takarodj a p.csába a gyerekkel, akkor az nem apróság, ugye?

Másnap meg mintha semmi nem történt volna, elnézést nem kért, arra várhatok. Ez fáj.

2013. máj. 4. 10:28
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, amit vita alkalmával a fejemhez vágott.


De tavaly két állásajánlata volt, az egyik sokkal jobban fizet, mint a másik, fél év múlva rábízták volna az akkor épülő üzem vezetését, de minden második szombat meló. A rosszabbul fizetőt választotta.

Őszintén szólva fáj, mert én néha sírva megyek el dolgozni, nem ezt tanultam, nem szeretem, meg is aláz folyamatosan a főnököm, de a családom ebből él (én keresek most többet).

Nem teszem szóvá, nincs értelme, de azért fáj :(

2013. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!