Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám félrekúr, anyám egész...

S.andro kérdése:

Apám félrekúr, anyám egész nap sír, én meg nem tudom mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megértem apám is, és természetesen anyámat is, de ez most egy mérföldkő, és innentől fosok, hogy csak lefele visz az út. Vélemények, tanácsok?

2013. máj. 11. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is ez volt a helyzet. Gyorsan kezdj el a magad életéről gondoskodni, mert nélkülük is stabilnak kell lenned.
2013. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
19 vagy, még két évig tanulok, nemhiszem, hogy lesz időm ilyesmire, de tényleg szügség lenne rá
2013. máj. 11. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj meg pártatlan maradni.
2013. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

ne foglalj állást!


hagyd, hogy lenyugodjanak a kedélyek, és egymásközt rendezzék le a párkapcsolati problémáikat!

2013. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
éa ha egyáltalában a kommunikáció sem működik köztük?
2013. máj. 11. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
😈 ! Nem akarsz végérvényesen elhúzni erről az oldalról az idiótábbnál idiótább válaszaiddal és kérdéseiddel????
2013. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Akkor sem, hiszen nem a te dolgod megoldani.


Ha beleszólsz akkor te leszel a " hibás", rajtad vezetik le a feszültséget, mert egymással beszélnek. ha az egyiknek adsz igazat az a baj, ha a másiknak akkor az.

ha nem foglalsz állást akkor is elő fognak venni, akkor kell annyit mondani, hogy egymásközt játsszák le, ne vonjanak bele, hiszen az ő kapcsolatuk

2013. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen, maradj pártatlan, beszélgess mindkettőjükkel és azért próbálj stabil életet kialakítani magadnak. Azt csak a végére beszúrnám, mert sok válaszadó/kérdező ír olyat, hogy NEM KOMMUNIKÁLNAK. De igen, a kommunikáció mindig megvan, így ez esetben a szüleid NEM KOMMUNIKÁLNAK VERBÁLISAN, annál inkább NONVERBÁLISAN. Nem kötekedésként írtam ezt le, csupán kissé zavar a KOMMUNIKÁCIÓ szó ezen használata. Remélem nem veszed rossz néven.

Azért mindenképp gondolkodj a saját életedre is.

Minden jót.

Üdv.

2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
mohácsi vész elött két évvel kuss legyen már!!!
2013. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nekem szántad utolsó? Én vagyok a 13:26-os. Ha igen, akkor viszont két év helyett 200-at írj, lúzer :)
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!