Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseget kerek bővebben...

Tyka25 kérdése:

Segitseget kerek bővebben lent. Bizalom?

Figyelt kérdés
9 honapja elek együtt a párommal. Nem voltak vitaink. Egyszer hasznaltam a gépet és meglattam a levelezeset egy másik csajjal. 15 eve baratok. O semmit sem akar a csajtol s a csaj sem tole. Mivel a párom programozo látta hogy mit csinaltam. Azota elvesztette a bizalmát bennem. Sajnos nem tudom nem megtörtenhetetlenne tenni. Most egyutt élünk s azon dolgozunk hogy visszaterjen a bizalom. Szerintetek ez működhet? ??

2013. máj. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ezért elvesziti a bizalmát benned, az már nem lehet jó jel. Most mi van ebben, természtesen ez az én véleményem. Ha nincs semmi közöttük,akkor miért ez a bizalomvesztés?
2013. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarnak egymástól semmit sem, akkor miért van úgy kiakadva, hogy belenéztél a leveleibe? Ezek szerint mégiscsak van valami titkolni valója. Mert én biztos nem akadnék ki, ha a férjem belenézne a leveleimbe véletlenül, mivel nincs titkolnivalóm. Gondolom, nem törted fel direkt az email fiókját, hanem bejelentkezve maradt, vagy ilyesmi. Ha emiatt elveszett a bizalma feléd, akkor rég nem érdemes megmenteni a kapcsolatot, valószínű, ez csak egy ok, hogy szakítson veled.
2013. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
47%

Az első kettő válaszoló érdekesen értelmezi ezt a bizalom kérdést, vagy csak én vagyok őskövület ebben a kérdésben!

Hol marad a magánszféra, az egyén szabadsága, ha csak úgy beletúrunk a másik magánéletébe?

Én sem vizsgálom a feleségem levelezéseit, ő sem az enyémet, de tovább megyek: ha a boltban fizetünk, és a kezembe adja a tárcáját, akkor én udvariasan vissza adom, hogy fizessen ő, vagy vegye elő a pénzt, mert én nem nyúlkálok bele, az az övé.


A bizalom újra kialakulhat, csak idő kell hozzá, és türelem.

40/F

2013. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Most ez komolyan ekkora dolog, hogy elvesztette emiatt a bizalmát benned? Nekem ez kicsit ürügynek tűnik.. :S
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy f.szkalap
2013. máj. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!