Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalom nélkül tényleg nincs...

Bizalom nélkül tényleg nincs értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Már mindenhol ellenőrzöm, egész nap ezen jár az agyam, hogy kivel mit hogyan, nem bízom a páromban.

Nem találok semmi kirívót, de szinte már ettől érzem magam rosszul, hogy nem tudom "lebuktatni".

A kapcsolatunk közepe felé lebukott, azóta tart ez a dolog. Nem csalt meg, de elég fontos dologban hazudozott össze-vissza, mint utólag kiderült.

Talán annyi alapja van az ellenőrizgetésnek, hogy iszonyat könnyen ismerkedik, és nem az a szégyenlős fajta leányzó.

Szerintetek így van értelme ennek a kapcsolatnak.

Direkt tettem a családiba, talán itt értelmesebb válaszok jönnek.


2013. ápr. 22. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs így értelme.
2013. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs.


Pláne úgy, hogy a bizalmatlanságodra, a személyiségéből következtetsz, nem a tetteiből.

2013. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

semmi értelme

úgy nem lehet élni, ha folyton aggódsz miatta

2013. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2013. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A személyiségéből is, meg a tetteiből is. Sokat nem akarok leírni, túl egyértelmű lenne, ha ő olvasná esetleg.

Konkrét tetteket nem akarok leírni, maradjunk annyiban, hogy ezekre a köznyelv a ribis jelzőt aggatná.

Ugyanakkor fizikailag nem csalna meg, ilyen tekintetben megbízom benne.

2013. ápr. 22. 16:17
 6/24 anonim ***** válasza:
Éretlen még. Így nem tudsz vele tervezni, mert örök aggodalom lenne az életed mellette. Hagyd el. Keress egy agyilag érettebb lányt.
2013. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Olyanokra gondolok, hogy az új munkahelyén már a második nap a férfikollégákkal társalogva arról megy köztük a dolog, hogy milyen bugyi van rajta, meg milyen típusú mellbimbója lehet.

De mondom, fizikailag tuti nem csalna meg, csak ez az iszonyat nyitottság zavar nagyon, pláne a hazudozása óta.

2013. ápr. 22. 16:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálni tudok neki. Az ilyen nőkön mindenki csak röhögni szokott a munkahelyen és általában ki is bukik a viselkedése, akkor meg kipenderítik a francba.
2013. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mivel elég dekoratív nőről beszélünk, ezért gondolom a férfiak élvezik a dolgot, hogy lehet egy csinos nővel végre úgyis poénkodni, hogy nem küldik el a fenébe őket. Barátnőm meg ugye élvezi a férfiak közeledését. Illetve szerintem nem is vágja le a dolgot, nem látja az ok-okozatot, hogy nem őt mint embert érdeklik, hanem a kihívóan viselkedő nagymellű csajt.

Amúgy ha ezt így számon kérném rajta, akkor én lennék a túl féltékeny és antiszoc valaki.

2013. ápr. 22. 16:27
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is lány vagyok, de nem birnék ilyen lenni. Én a helyedben elhagynám, ha hossszú távra szeretnél tervezni! Jobban jársz ha egy megbízhatóbb partnert keresel.
2013. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!