Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Már akkor tudtam hogy a...

"Már akkor tudtam hogy a feleségem lesz"? Régiektől sokat hallottam, de napjainkban vannak még ilyen tudatos, kiváró pasik?

Figyelt kérdés
Az egyik nincs abban az élethelyzetben ,de a másik már tudja hogy lennie kell valaminek és kivárja? Tudtok sztorikat?
2013. máj. 12. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a kiváró pasikra áll.
2013. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt úgy értelmezd, hogy megismeri a pasi a nőt, és pár nap alatt tudja, hogy ez a nő kell neki, és senki más. El sem enged maga mellöl.Még ha menni akarnál is, akkor sem enged.Ezt jelenti.
2013. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egy rokonnénink volt, aki a lánykori szerelmét 70 évesen megkereste, miután mindketten megözvegyültek, és még éveket éltek együtt boldogan.
2013. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

"Már akkor tudtam hogy a feleségem lesz"?


ez nekem inkább azt sugallja, hogy titokban elhatározza, és esetleg évek alatt felhozza megát olyan szintre, hogy a lány számára kívánatos házastárs legyen.


ez lehet testi- gyúrás, szellemi - tanulás, jó állás, nyelvi - megtanulj a a közös nyelvet,

2013. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia. Én nem vagyok az idősebb korosztály tagja, 25 leszek. Gyerekként anyukám is mindig azt mondta, akkor gondoljam komolyan egy lánnyal, ha épp azok a tervei, mint nekem és nem engedi magát könnyen.

Tiniként eleinte két fajtával találkoztam.

1. Aki könnyen engedett, sőt, szinte úgy kellett volna kirugdalnom az ágyamból, pedig nem is akartam tőle semmit.

2.Aki nem engedett, de azért, mert nem jöttem be neki.

Igaz, ezek még olyan gyerekként történt dolgok voltak.

16 voltam, amikor megismertem Őt.

Vicces volt, és sok mindenben egyeztünk.

Kíváncsi voltam, mi lesz a reakció, megfogtam a fenekét, erre kaptam egy pofont.

Na, akkor, pedig akkor csak két hete ismertem, eldöntöttem, ha ő is úgy akarja, ő lesz a feleségem.

Bocsánatot kértem tőle, és több mint 1 év kellett hozzá, hogy magához engedjen, szépen lassan, régi stílusban kellett meghódítanom, és ez tetszett, hogy nem veti oda magát.

Sokat dumáltunk, tényleg mindenben helyeseltem a gondolatait, mert én is hasonlóan gondoltam mindent.

Megkértem pár év múlva, igent mondott, csendes kis esküvőnk volt, mára pedig ikerbabáink, egy fiú és egy lány.

Valahogy így is képzeltem akkor, amikor elhatároztam magam.

Mondjuk más haverról nem tudok, aki még így gondolkodna, az összes barátom még bulizik, egyetemre jár (én azt kihagytam) és falják az eléjük eső csajokat.

2013. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi 18 évesen jöttünk össze, én már akkor tudtam, hogy szeretném, ha ő lenne a férjem. Még nem töltöttük a 22-t, házasok voltunk :)
2013. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon jó sztori :)


Én interneten ismerkedtem meg a férjemmel. Egy spanyol nyelvtanulási weblapon. Egy évig csak leveleztünk, aztán sikerült kijutnom Mexikóba ( Ő mexikói) az első személyes találkozáskor tudtuk, hogy mi egy pár leszünk. Ezután még két évet vártunk a nagy napra. Nekem suli befejezés otthon, papírok intézése, hogy itt össze tudjunk házasodni. De ami nagyon szép volt, hogy eljött értem Magyarországra. Nem győződve hálát adni Istennek, hogy ilyen fantasztikus férjet adott nekem, ráadásul a világ másik végén.

2013. máj. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjem kb 1hónap ismeretség után mutatott be anyóséknak.Később tudtam meg hogy már akkor azt mondta az anyjáéknak hogy én leszek a felesége,akkor volt 22éves és nem volt még komoly kapcsolata.Anyósék köpni nyelni nem tudtak hogy most mi van.

3évvel később már házasok voltunk és azóta is együtt vagyunk 11éve.férjem sokat harcolt értem,és velem de mindvégig kitartott az mellet hogy mi egymásnak lettünk teremtve.30N

2013. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a szitu, bár nem tudom, ide vág-e :)

Amikor mi megismerkedtünk a férjemmel, neki volt barátnője, nekem meg más tetszett. Nem is volt semmi köztünk. Aztán elkezdtünk beszélgetni, megszerettük egymást, ő már korábban egyébként, ezt utólag tudtam meg :) És egyszer poénból megkérdezte, hogy lennék-e a felesége? Mondom persze. De akkor neki még volt barátnője, de nem voltak már túl jóban. Aztán végül is ők szakítottak, részben miattam :(, összejöttünk, és valóban összeházasodtunk. Kb. 3 évvel később mondta el, hogy ő már akkor úgy érezte, hogy velem lenne boldog, és azért is kockáztatta meg, hogy otthagyja értem a 3,5 éves kapcsolatát, mert úgy érezte, hogy én leszek az, akivel leéli az életét :)


A másik hasonló sztori :)

Régi munkahelyen 29 éves mentorom volt. Nagyon szerettem emberként, de férfiként és főnökként nem :D Viszont jött egy kollegina, egy nagyon okos, ambiciózus és szép lányzó :) A főnököm (ezt is fél évvel később tudtam meg, amikor már ők összejöttek) legelső nap azt mondta, hogy ez az a lány, aki neki kell, és majd a 3. évfordulójukon fogja megkérni a kezét :) Tényleg összejöttek, de hogy azóta is együtt vannak-e, azt sajnos nem tudom, megszakadt a kapcsolat, de a legutólsó információim szerint még mindig minden rendben :D bár a munkahelyen a főnök ugyanúgy leugatta a lányzót, ha rosszul végezte a munkáját, mint minket, viszont otthon nem volt semmi gond :D

2013. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!