Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van napjainkban olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van napjainkban olyan házasság ami tényleg "örökké" tart és egyik fél sem lép félre?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van egy 4 hónapos kisfiam, a férjemnek pedig viszonya volt egy másik nővel. Azt állítja, hogy egy hónapig tartott, de szerintem tovább és szerintem szerette, vagy szereti ezt a nőt, tudjátok az én férjem nem olyan "egyéjszakás-kalandozós" típus, úgyhogy nem akarom azt mondani, amit ilyenkor más feleségek, hogy biztos nem jelentett neki semmit, mert szerintem még többet is, mint állítja.

Én tanácstalan vagyok teljesen. Az idősebb családtagjaim mind azt mondják ez természetes és hogy nem találok olyan férfit, aki nem csal meg, de én nem akarom ezt gondolni... Kiváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra... Nagyon köszönöm...


2011. nov. 15. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

szia!


én is azt vallom,h 20-30-x év alatt/után benne van a pakliban sajnos.. de te túl fiatal vagy,és ott a pici gyerek,gondolom nem 10 éve vagytok együtt. nekem ez így sok,attól függetlenül,h én úgy gondolom egy félrelépés még nem jelenti feltétlenül a házasság végét.


ha szereted őt,ő is téged,és a babátokat is,akkor érdemes megkeresni az okokta egy szakember segítségével,mert ha nem oldjátok meg,később megromolhat a kapcsolatotok.


ezt nemrég olvastam: ha valaki félrtelép,ott a mindig a párja a hibás,mert nem vette észre,h a másik már rég eltávolodott tőle..


ezzel nem bántani akarlak,de az is lehet h neki valami hiányzott.. vagy egyszerűen csak egy szar alak.. de ha írod nem az a félrelépős fajta,akkor valóban van valami komoly a háttérben amit minél hamarabb meg kell oldani.


a gyerek még pici,most érzékel a legkevesebbet abból ami körülöttetek van,most lépjetek valamerre

2011. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyan házaspárt. 45 éve házasok, és egyikük sem lépett félre. Az én férjem nagyszülei mielőtt meghaltak még megünnepelték a 70. (!!!!!) házassági évfordulójukat. 3 hónappal később meghalt a mama 87 évesen. 1 héttel élte túl a papa, ő 94 éves volt. Sosem csalták meg a másikat. Van ilyen manapság is, de az ilyenek csendesen élnek. Nem verik nagy dobra.Egy félrelépés általában kitudódik, mert érdekes és lehet rajta csámcsogni, de a hűség unalmas, nincs mit pletykálni róla.
2011. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Persze, biztos, hogy hiányzott, tudom, hogy sok dolgot elszúrtam, nem akarom felmenteni magamat. Csak attól félek, hogy sosem felejti el, vagy, hogy bármi problémánk lesz erre a lányra gondol majd, most is gyakran látom, hogy szomorú...
2011. nov. 15. 17:49
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

akkor meg pláne gyorsan mediátor,családterapeuta bármi!!!


ha csak agyalsz és nem lépsz,elveszíted

2011. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Persze hogy létezik!
2011. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már ezt a az a hibás, akit meghcsaltak-ot!, Senki nem gondolatolvasó, szólni kell, ha baj van, nem félrelépni.Csak sokszor a baj nem kimondható, mert jellemhibából adódik:megunt.

Tényleg sok férfi megcsalja a feleségét, de ebből sok előbb-utóbb ott is hagyja. Sajnállak, így igazi család nem lesz soha belőletek, de ez nem a te, hanem az ő hibája. Az én környezetemben nem tudok megcsalásról, ezt nem verik nagydobra, úgyhogy erről biztosat mondani nem lehet.

2011. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Remélem, a mienk ilyen lesz. Férjem sem egy félrelépős fajta, fontos neki a család, hogy amit elért, azt meg is tartsa. De ha megcsalna, akkor nem tudom, mit tennék. Első lépésben azt hiszem, kitenném, mint macskát... Nem tudom, meg tudnám-e bocsátani. Ha igen, (az ember bocsát, de nem felejt), akkor is a közös élményekre, múltra, gyerekekkel tekintetre tenném, és nem tudom, hogy dolgoznám fel, hogy ne jusson az eszembe, hogy azzal a másikkal együtt volt...


Hogy derült ki nálatok? Mikor volt pontosan a kapcsolata? A baba előtt, vagy után?

2011. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem van ilyen.

Magam részéről nem tudnám megtenni, és a férjem sem. Ő még nálam is nagyobb megbocsáthatatlan szemétségnek tartja az ilyesmit. Ő ha megcsal azt a videójátékával teszi ;-)

Nem mondom sose ment át a gondolat az agyamon, de nem tudnám megtenni, nekem nem érné meg, és nem is akarom elhagyni, még ha néha be is gerjedek rá. Más megoldása van annak, nem a megcsalás.

Remélem kijuttok ebből a gödörből, és idővel meg mersz benne újra bízni okkal.

36 N. 14 éve házas 2 gyerek.

2011. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm

6/8-asnak: Egy ismerősöm mondta el, elvitte ezt a lányt magával egy esti sörözésre a barátaival és a haverjaitól közvetve-több lépésben eljutott hozzám. Rákéredztem, letagadta, megnéztem a telefonját (egyébként nem szoktam) megtaláltam az sms-ket.

Állítólag akkor kezdődött, mikor a babánk 1 hónapos volt, de szerintem korábban, még a terhesség alatt, mert ilyen hamar nem vitte volna el a barátaival szórakozni a lányt. De ez csak az én véleményem, bár szerintem jól gondolom... A lány egyébként nem tudott rólunk, ahogy kiderült ez a történet "szakított" a férjemmel, bár hozzáfűzte, hogy mindennek ellenére szereti, de nem akar "mások boldogtalansága árán boldog lenni"... Bár a mi boldogtalanságunk már így is megvan, de erről nem ő tehet.

2011. nov. 15. 19:15
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

megkérdezhetem, hogy te alapból amúgy bíztál a férjedben az incidens előtt, vagy nem?


mert én azt hallottam, hogy mindenki saját magának teremti meg a valóságot.


és ha valakiben bízunk, egy idő múlva kialakul benne, hogy büszke lehessen arra, hogy benne bíznak, tehát egy idő múlva rá is szolgál a bizalomra.


kíváncsi vagyok a te esetedben ez állja e helyét.


szóval te bíztál a párodban mindig?

2011. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!