Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok kamionos feleség...

Hogy bírjátok kamionos feleségek a távolságot?

Figyelt kérdés
Férjem 6 hete van kint és ki tudja, mikor jön haza. Nektek mennyi ideig van távol a férjetek?
2013. máj. 13. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bakker én nem tudom, de sajnos a párom nagyot fog nézni, mert most nekem is összejött egy beugró meló Olaszországba!...s holnap után kell indulnom...szal eléggé necces...
2013. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ált. én vagyok a világjáró és a másik "szív" miatta. De hát mit lehet tenni, ha egyszer itthon nincs munkám és nem tudok keresni normálisan pénzt? Sajnos ez van, kompromisszum kész vagyok, nem vállalok el hosszabb időket.
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszatérve a kérdésedre, elég nehezen lehet ezt kibírni sajnos. Előbb utóbb utána kell menni, ha hosszabb távú melókat vállal a férjed.
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére a párom nem kamionos. De én nem bírnám ki,két napot nem bírok nélküle nem hogy 6 hetet !
2013. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Mindent ki lehet bírni.

Aki azt mondja nem bír ki 1-2 napot se nélküle, az túlságosan függ a másiktól és az már nem szerelem elsősorban, hanem kapcsolati függés.


Nálunk én (a nő) dolgoztam külföldön, 3-4 hét munka után 1 hetet töltöttem mindig itthon.

Szenvedtünk, mint egy kutya, de sajnos az anyagiak rákényszerítettek minket erre a döntésre.

Mindent ki lehet bírni, mindent meg lehet szokni főleg, ha van egy cél ami a szemetek előtt lebeg.

2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Férjem katona, fél-1 évekre van távol mióta együtt vagyunk. (Irak, Afganisztán, Ciprus, Koszovó és társai)

De eddig is kitartottunk egymás mellett és szerencsére nemsoká vége a külföldi misszióinak egy életre és onnantól végre lesz időnk bepótolni mindent :)

Nehéz, de ki lehet bírni.

2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább menekülj.Ez nem élet,így hosszu távon csak bele rokkansz.Három négy hetente jön haza,persze csak hétvégére.És akkor általában én dolgozok.De már jobb is nekem,hogy nem találkozunk.
2013. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!