Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy kamionos...

Milyen az élet egy kamionos mellett hosszútávon? (közös lakás/ház, gyerek)

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha az én párom úgy döntene, hogy kamionos akar lenni, nem örülnék neki. Tudom mivel jár ez. 2-3 hetente jön haza,akkor is csak pár napra. Más az, hogyha 1-2 évet így dolgozik, hogy anyagilag jobb legyen a családnak, de hosszútávon semmiféleképpen nem tudnám elviselni. Ne haragudj hogy most ezt mondom, de vannak kamionos ismerőseim, és mindenki tudja róluk, hogy a nő itthon van és csalja a férjét, a pasi meg külföldön csalja a feleségét. Úgyhogy szerintem egy kamionos mellett ez élet nem valami jó :S
2012. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
X@r.
2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szar. Nem biztos az hogy hetekig nem jár haza mert nem mindegyik megy külföldre. Én kamionos vagyok és így csesztem el mindent. A feleségemmel 2 gyerek után váltunk el mert állandóan fáradtak voltunk (ő a gyerekek miatt én meg a munka miatt) és sokat veszekedtünk. Néha lepasszoltuk a gyerekeket és együtt elmentünk pár napra és akkor jó volt, de visszajöttünk és 1-2 nap után ugyanaz volt mint előtte. Persze ez nem mindenkinél van így.
2012. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrégiben ez a kérdés nálam is felmerült,mivel majdnem komolyabban összejöttem egy kamionos sráccal,aki külföldön dolgozott.3-4-5 hetet van/volt kint,egy hét itthon.Én nem láttam olyan vészesnek a dolgot,bár tény,h először beijedtem én is..mivel azért jóval több minden rád marad,mintha ő is itthon lenne.Az egy külön életmód mindkettőtök számára,amit meg kell szokni,bele kell törődni,de ha szeretitek egymást,úgy igazán,akkor semmi nem akadály..Én pl imádtam őt hazavárni,és marha boldog voltam,amikor itthon volt..Valahogy sokáig nem szűnik meg az a "varázs",mivel nem vagytok együtt sülve-főve,nem unjátok meg egymást..A kommunikáció a mai világban már elég jól működik,ott a skype,webkam,tudjátok tartani a kapcsolatot,főleg ha minden országban van netje a párodnak.Átutalásokkal segíthet onnan is intézni a számlákat pl.Ha van segítséged,pl nagymama,tesó ,aki hoz egy pohár vizet,mikor te influenzás vagy és megeteti az 1 éves gyerekedet,akkor nem olyan gáz..Ez körülményektől is függ..A fáradtság..hát igen,hullafáradtan jön haza,az 1 hét éppen arra elég h feleszméljen,és már mehet is vissza..A megcsalás meg szintén alkat kérdése,de az tény,hogy a kamionos napokig ül bezárva egy dobozban egyes-egyedül a saját gondolataival,és ez igencsak meg tudja változtatni a jellemet,hosszútávon,nem éppen pozitív irányban..Nekem ez volt a tapasztalatom.
2013. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!