Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Este 10 után nem érhetek...

Este 10 után nem érhetek haza? 18/L

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, ketten élnük anyuval, este a barátomhoz mennék, hogy együtt legyünk, de anyu azt mondta, hogy 10-re itthon kell lennem. De miért nem maradhatok tovább? Eddig az volt a kifogása, hogy félt, ne mászkáljak az utcán, de kocsival hazahozna a barátom, szóval ez a probléma is megoldva, de mégsem engedi. :( A barátom szülei mindig mondják, hogy nyugodtan maradjak éjfélig is, úgysem alszanak, meg nem zavarok, de anyu nem enged :(
2013. máj. 13. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

akkor meg nagyon sekélyes gondolkodású lehetsz...

én inkább hallgattam volna, had higgyék, hogy még gyerek vagy...


vagy szerinted ha betölti a szülinapját, már felnőtt, és onnantól övé a világ? mert ennyi erővel mondhatja az apja/anyja, hogy ha ekkora felnőtt vagy kislányom, akkor lehet talpra állni, elköltözni...

2013. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de az hogy 10ig maradhat kint az sztem karótnyelt felfogás, nem drogozni akar, vagy elutani külföldre, hanem a barátjához szeretne menni. Ilyen korban ebbe már nem szólnék bele.


Az meg hogy engem ócsárolsz csak magadat járatod le :D Az sem túl felnőtt felfogás hogy leszólod más véleményét és gondolkodását nemgondolod...??

2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
elutazni*
2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én arra a két kommentre reagáltam, akik azt írták, hogy nagykorú, nincs miről beszélni, illetve nagykorú, nem is kell hazamennie


mivel az a két válasz ennyit tartalmazott, nem tudhatom,hogy

1. te írtad-e

2. ha te írtad, mit gondoltál mögé (amit az előző kommentben leírtál-most már világos)

2013. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lázadó kiskamasz, ja.. 45 éves vagyok..
2013. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

és 45 évesen csak addig jutsz el, hogy ha betöltötte a 18at akkor ennyi volt, nincs tovább beleszólása senkinek az életébe? De persze főzzön mosson rá, legyen kaja a hűtőben, fedél a feje felett és befizetve a net...


Kíváncsi vagyok, majd ha a te gyereked elfújja a 18 gyertyát és közli, hogy elmentem, majd jövök, mit fogsz szólni... lehet lazábbra engedni a gyeplőt, de akkor is, egy 18 éves még gyerek, felügyelni kell rá.. vagy te is olyan leszel, hogy ha betölti és nagykorú lesz, akkor fogod és kiteszed a lakásból? mondjuk hallani ilyet is...

2013. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De ha betöltötted a 18-at, nem parancsolhat neked!!!
2013. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!