Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 hetes terhes vagyok....

15 hetes terhes vagyok. Terveztük. A párom mintha két énű lenne. Vezető beosztásban dolgozik sokat ideges és maximalista itthon is. De most megütött. Azonnal elköltöztem haza. Borzasztóan érzem magam! Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindezt egy szárító miatt ami banálisan hangzik de én sem értem.Mindig voltak mániákusságai de mióta terhes vagyok ez csak fokozódott.A borzasztó,hogy nem a kapcsolatunk miatt veszekszik velem nem is mert bármit is vissza szólnék járkál a lakásban akkor már látom talál majd hibát.pedig vannak nagyon jo napok amikor kedves nem vállaltam volna be egy babát csk úgy de az hogy terhesen megüt nem is akárhogyan azt már a pici miatt nem hagytam és jöttem el.Még jo hogy van hová.Viszont azóta sem egy sms egy telefon egy üzenet semmi.Szégyellem magam lila a szemem fáj a lelkem mihez kezdek majd hiszen az Apa olyan fontos egy picinek.De így?A nyakamnál fogva dobott a földre belémrugott,megpofozott alig hiszem el.Hallom a hangját borzasztó.Miközben szendvedek.?Mi van ha bántja egyszser őt is vagy engem többször.Miközben fáj a szívem .Hiszen pár napja minden rendben volt.Ha belenézek a tükörbe elsírom magam úgy nézek kiMég szerncse hogy a babának nem lett baja fizikailag de szerencsétlen érzetem hogy ideges..Erre nincs ok.És hogyan tovább?Még csak azt sem kérdezi azóta mi van velünk sőt utána írt vagy két smst amiben egyértelműen letagadta az egészetHogy csak tulzok.De miért tenném hiszen a legjobban az fáj hogy az ember akire felnéztem akire az életem a gyermekem vállaltam megbíztam ezt tudta tenni!!!!Nem kívánom senkinek sem ezt.És ilyenkor mi van?Megbocsájt ilyet az ember?Vgay azért nem is jelentkezik mert ennyire érdekli?Elképesztő...

2013. ápr. 10. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Rendőrség,látlelet,ha házasok vagytok,akkor válást beadni.


Látlelet most még nem gondolod hogy fontos,de majd az lesz amikor a kicsi megszületik és te félni fogsz odaadni.

2013. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Atyaaaég!!!!!tipikus áldozat tipus vagy ne haragujd h ezt mondom .De ahogy ezt is írtad ..igy megver és nem az első h mész látleletet véteni ???!!!! terhes vagy basszus pláne. Sztem az egy dolog h a ffi eleve NEM százas értsd agressziv kényszerbeteg tüneteket produkál, még valahogy ki is provokáltátok ezt a szitut egymásból.tehát ha ott vagy ő a vadász te az áldozat, ez durva képlet de van ilyen. egy tudat alatt zajló játszma is ez..-a lényeg VISSZA NE menj SOHA. ez csak rosszabb lesz. távol tartás, és szevasz. a Ti érdeketekben. Anyaég.
2013. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Magad és a gyermeked érdekében teljesen zárd ki az életetekből! Sajnálom, hogy így jártál! Ne adj újabb esélyt neki, mert az életedbe kerülhet, meg a babáéba. Meg is sérülhet a magzat egy verés során, és betegen születik, vagy egy szerencsétlen ütés során belehalsz! Felejtsd őt el, gondolj arra, az életedet mentheted meg azzal, ha még most lelépsz tőle!
2013. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ez a rossz párválasztás iskolapéldája, amit itt leírtál. Bár nagyon nem vagyok semmiféle zsarolás pártján, de ez most a szoros kivétel, csináltass látleletet, és állítsd választás elé a szemmel láthatóan "nem százas" párodat, hogy vagy elhúz az ideggondozóba kezeltetni magát, vagy feljelented. (természetesen a jobb az lenne, ha ettől előjönne benne a betegségbelátás, és elhúzna orvoshoz, pszichológushoz...)
2013. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, hogy így jártál. Lehet, hogy most tényleg nem ez a legfontosabb neked, de látleletet vetess mindenképp és jelentsd fel a rendőrségen. Később ez csak a hasznodra fog válni. Undorító az ilyen ember, nem méltó arra, hogy megbocsáss neki és visszamenj hozzá. Oké, hogy apa kell a gyereknek, de egyáltalán nem ilyen. Orvoshoz menj el mindenképp a baba miatt is.
2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de azonnal válj el. A következő kiborulása az lesz, hogy falhoz csapja a babátokat, és meghal. Komolyan mondom.


Vannak sajnos olyan emberek, akik sokáig aranyosak, kedvesek, de pont azért, mert van egy ilyen énük, nem lehet bennük megbízni.


Igazán sajnállak. Eszedbe ne jusson visszamenni ehhez az emberhez. Megbocsátani nem azt jelenti, hogy hagyod magad bántalmazni. Meg lehet úgy is bocsátani, hogy jó távol maradsz tőle amíg élsz.

2013. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen embertől még azt is megvonnám, hogy jogilag apja legyen a gyerekemnek, biztos, hogy a saját nevemre venném a kicsit, és nem kéne egy peták sem ettől a baromtól.


Igen, a látlelet vétele a rendőrségen nagyon fontos. Még ma menj el a rendőrségre, és jelentsd fel. A baba, szegény, ha másért nem, a gyermeked épségéért.

2013. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szépen kérlek, hogy nézegesd még magad a tükörben, jó sokáig, hogy soha ne felejtsd el, mit tett veled az a féreg. Soha ne menj vissza hozzá, nincs az az ok amiért meg kell ütni egy nőt, de az, hogy terhes is vagy és így ütött, hát én nem várnám a telefonját! Az a minimum, hogy elhagyod és örüljön, ha nem jelented fel. Ha nem tudja az indulatait kordában tartani, akkor kezeltesse magát.
2013. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az azonnali válaszaitokat!A szerencse,hogy van saját lakásom,jó munkám van bár már nem dolgozom de megleszünk itt a nagy családom aki teljesen kérdezés nélkül mellém állt és támogat!

Voltam orvosnál,védőnőnél látta mindenki hogy nézek ki.Ne, vagyunk házasok még a papírt sem írtuk meg a gyermek nevét illetően.És ahogy látom szépen elhúzott vagy betojt nem tudom mert ha ez kiderülne biztos,hogy meginogna a vezető állása is.Igazából hibásnak érzem magam,hogy idáig fajult teljesen igazatok van.Az előző kapcsolataiban is volt hasonló csak baba nélkül.

Én nem ilyen családban nőttem fel nem ezt láttam még olyat sem ismerek aki ilyenben van,Ezért is tettem fel ezt a kérdésem ide,hogy hátha van valaki aki tud nekem abban is segíteni hogy kell ezt lelkileg feldolgozni nem akarok 24 órából 20-at sírni.A baba miatt sem.És,hogy sajnálkozzanak itt rajtam a barátok.Volt egy érdekes válasz.Hogy kihoztuk ezt egymásból és ő a vadász én az áldozat.Érdekes és van benne valami.A védőnőm azt mondja Magyarországon minden 5.nőt bántalmaznak csak költözik el azonnal legtöbbször mert nincs hová.Elképesztő.Hiszen együtt éltünk szerettük egymást készültünk a babára és most itt ülök magamban....

Szóval köszönöm mindenki aggódó kedves válaszát egy kicsit már erősebbnek is érzem magam.Azt hiszem.

2013. ápr. 10. 12:33
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Küldd el pszichiáterhez, mert szerintem pszichésen beteg ember. Bár valószínűleg úgysem megy el ha ennyire sz@rik az egészre. Nem valószínű, hogy belátja, hogy kezelésre lenne szüksége. Akkor meg nem marad más...


A vezető beosztást amúgy nem véletlen éri el sok idegbeteg másokon áttipró gyökér. Tisztelet a kivételnek.

2013. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!