Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges e hogy 2 hónapos...

Lehetséges e hogy 2 hónapos kisbabám " érzi" hogy utálom az anyósomat, és ezért nem marad meg az ő kezében?

Figyelt kérdés

Minden módszerrel meg akarta akadályozni, hogy hozzámenjek a fiához, mert ő mást gondolt ki neki. Mikor itt van nálunk, ideges leszek, szinte a falra mászok arra a 3-4 órára, amit nálunk tölt. Próbálom magam türtőztetni, de mikor látom hogy a fiam tekereg a kezében és sír, rövid időn belül kiveszem a kezéből. Nálam általában megnyugszik. Van a kisbabáknak ilyen receptoruk, vagy valami más lehet az ok? Ha igen, mi?



2008. jún. 17. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nem hulyek. A legkisebbek egybol megerzik az anyjuk mit erez. Ez normalis es megmagyarazhatatlan. Anya-baba kapcsolat.
2008. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Megérzi a babád.Nálunk is ez van.

Pláne mikor elkezdi"jajj,ha majd nagyobb leszel,e´jössz hozzánk...."ettöl a faknak megyek.Csak sajna akkor is a nagymamája......

2008. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd is ki a kezéből.. a gyerekek mindent megéreznek szerencsére. Ha nem jó az anyóssal a kapcsolatod a babád amikor nála van még olyan messziről is érzi a te szivdbogásod és azt is érzi, hogy nem örülsz a helyzetnek, ezért inkább vissza akar menni hozzád ezért ficereg. Nem kell erőltetni,hogy ő fogdossa.
2008. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa, de nálunk is ez volt a helyzet: nagyanyám az esküvő napján felpofozta apámat, hogy hogyan volt képes elvenni "ezt a nőt" - holott amikor megismerkedtek, pont ő volt az, aki biztatta apámat, hogy hódítsa meg (apámék elég szegények voltak, anyámék pedig gazdagok, nagyanyám azt gondolta, hogy anyukám szülei majd őt is eltartják a gyerekeivel együtt a rokonságra hivatkozva).


Pici koromban én is, és az öcsém is mindeketten bömböltünk, ha a nagyanyám vett fel minket. Most, felnőtt fejjel pedig megértettem, hogy miért... :) A gyerekek megérzik a gonoszságot...

2008. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igenén is ebben a cipőben jártam,járok.

Nagyon sajnálatos,de én sem bírom elviselni sokáig az anyóst,sőt a kislányát sem.A kicsibabám nem is maradt el egyikkel sem,mindig sírt a kezükben.Persze én nem hagytam,mindig elvettem.Útállom ha a gyerekem közelébe jönnek,mert állandóan inzézkedni szeretnének nálunk,főleg gyerekügyben.Én meg nem hagyom,és nem is fogom.


Részvétem neked is,üdv.

2008. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy megérzi. Nekem a fiam apjával a terhességem alatt nagyon megromlott a kapcsolatom, most sem rózsás a helyzet, nem is vagyunk együtt. Az apja össz. kétszer látta. Utoljára négy hónaposan. Akkor három napot volt itt az apja, és az amúgy nyugodt, vidám, barátságos kisfiam végig nyűgös, sírós volt, aludni is csak nehezen tudott, pedig (az utolsó naptól eltekintve) nem volt veszekedés, csak majd a falra másztam az exemtől.
2008. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!Nálunk a sógornőm nagyon utál engem, a lányomat is nagyon nem akarta, sőt...

De ezzel együtt igyekszem nem átvetíteni a lányomra az én érzéseimet, azt gondolom majd Ő eldönti kihez hogy viszonyuljon.

2008. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Természetes, hogy megérzi. Nálunk a helyzet ugyanez. Ki nem állhat engem, mert párszor már megmondtam a véleményemet neki. Sokszor összevesztünk vele a viselkedése miatt. Úgy 3hetente felbukkan, aztán csodálkozik,hogy a pici nem ismeri meg.Sír, mikor hozzászól, felemeli. A gyerek tudatja vele, hogy nem kedveli, pedig még csak gagyorászik.
2008. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!