Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti 2 alkalom fix program...

Heti 2 alkalom fix program sok egy apukának? Nők, ti hogy tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Céges nyelvtanfolyam, majd utána vacsora néhány munkatárssal valamilyen gyorsétteremben.


10-11 körül ér haza.


Nő is dolgozik, 2 gyerek van.


2013. máj. 14. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem mész el céges vacsorára? Nekem beleférne, nem vagyok féltékeny, cserébe ő is gyerekezik ha nekem van kedvem elmenni valahová.
2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tolerálom, de nekem is vannak programjaim.
2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
3%
Es mit tanul, franciat?
2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
nem jó ez hogy képzi magát. kocsmázzon mint a többi rendes férj járjon haza éjjel részegen s verje a családot.
2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amennyiben nehany honapig tart a tanfolyam, nem baj. Hiszen meg tanul is, hasznara valik. Bar en a vacsorazast nemigen ertem, arra miert van szukseg? Nem azt mondom, neha belefer, de hogy allandoan, az ora utan?

Egyebkent ha veget er a tanfolyam, en is jeleznem neki, hogz en is szeretnek egy ideig heti 2 delutan kikapcsolodast (torna, baratnozes, stb). Szerintem igy teljesen kerek es korrekt.

2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok.

Két munkatársnőjével jár el úszni, de elég rendszertelenül, ahogy a munkaidő engedi. Kb, kéthetente egyszer vasárnap délelőtt vagy pénteken délután, ahogy kijön. Váltott 12 órás műszakban dolgoznak.

2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.


A nő nem ott dolgozik, így nem mehet a férfivel.


Nem a féltékenység a baj, hanem hogy ilyenkor mindent a nőnek egyedül kell csinálnia.

2013. máj. 14. 18:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvtanfolyam jo dolog, En is mennek ha lenne a cegnel, de a vacsorat lemondanam, ha nekem felesegem van meg gyerekeim, az O tarsasagukban toltenem a vacsorat is. Persze, En tulsagosan csaladcentrikusnak tunik a 21. szazadhoz de azert heti 2x nem akarnek kimaradni foleg nem huzamosabb ideig.

26F

2013. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Én nőként heti 2x megyek nyelvtanfolyamra (2x2 óra oda-visszajutással) és 1x aerobicra (1.5 óra oda-visszajutással). Fúúú. Most akkor mi van?


Nem sok heti 2 alkalom, menjen nyugodtan.

2013. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

"hanem hogy ilyenkor mindent a nőnek egyedül kell csinálnia."


Mit kell azon a konkrét kegyetlen 2 egész délutánon egyedül csinálnia munka után?

A takarítást, házimunkát, bevásárlást, bankot/postai befizetéseket időzíthetik más napokra, még egész 5 nap van a héten ezen kívül. Ha éppen aznap kellene főzni néha, mert éhes az ember lánya és nincs tegnapi - hát istenem. Gondolom egyszer meg tud főzni a férje nélkül.

2013. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!