Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz rám büszke?...

Soha nem lesz rám büszke? Miért nem tud legalább annyit mondani, hogy "gratulálok"?

Figyelt kérdés

Nos, a barátomról van szó. Kedden megjött a nyelvvizsga bizonyítványom (írásbeli). Írtam neki sms-t, hogy megünnepelhetnénk valahogy. (Ez olyan 2 körül volt). 8kor feljött, nem mondott ezzel kapcsolatban semmit, csak telefonált. Mire 15 perc után befejezte a telefont, kérdeztem, milyen napja volt, megkapta-e az sms-em, stb. 2 szóban válaszolt, azt mondta hagyjam békén. Tegnap ugyanígy lerázott. Reggel már kiakadtam, az orra alá dugtam a bizonyítványt, megnézte és lerakta. Mintha csak egy bevásárló lista lenne. Kérdeztem, hogy miért nem gratulál. Nézett furcsán, kinyögte végre, hogy "gratulálok". Azóta nem jelentkezett, pedig úgy volt, hogy 4re jön értem, és elkísérem a garázsba, mert ott van dolga, és közben beszélgetünk. Mindjárt 5 óra, a telefont meg nem veszi fel. :(

18 éves lány


2009. okt. 1. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, ha sértőt mondok, de úgy érzem fogok.

Én azt gyanítom, hogy a párod féltékeny a sikereidre, esetleg nem is kíváncsi rád, nem kifejezetten érdekled.

Jó lenne ezt megvitatni, mert egy kapcsolat alapja nem csak az őszinteség és a tisztelet, hanem a "jóban-rosszban együtt sírunk, együtt nevetünk". Nos, én ezt az "együtt nevetünk" részt igencsak hiányolom.

Próbálj vele beszélni, de attól tartok, hogy ez nem egy hosszú életű kapcsolat kezdete/folytatása.

Mindazonáltal engedd meg, hogy gratuláljak a nyelvvizsgádhoz. Én így ismeretlenül is örülök neki! :)

2009. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetek valamit? A pasas nem büszke rád,nem érdekli,hogy te neked milyen sikereid vannak,vagy éppen mi bánt téged.Nagy ívben sz@rik rád,és totál levegőnek néz..Minek vagy vele???nekem ilyen ember nem kéne,és biztos találnál olyan férfit akinek fontos lennél...
2009. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
16.58-as vagyok megint.Gratulálok a nyelv vizsgádhoz,és további sok sikert kívánok neked az életben!
2009. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Eddig nem volt ilyen, sokszor beszélgettünk, ha rossz jegyet kaptam, leszúrt, ha jót megdicsért. Most valahogy nem érdeklem. Tudom, hogy szeret.

De a héten ezt erősen titkolja.

2009. okt. 1. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

jaj, te 18 éves lány! :(


ezek, amiket leírtál, amik az utóbbi napokban történtek, egyenlő a részéről egy szakítással - virágnyelven.

2009. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Október végén leszünk 1 évesek.

Nem hiszem, hogy szakítani akarna. Akkor megmondaná, hogy vége.

2009. okt. 1. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami teljesen más baja van?
2009. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kisebbségi érzése van?
2009. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
75%

Olyan aranyos vagy! Most kezded megtapasztalni a "teremtés koronáinak" nem éppen királyi viselkedésformáit!

Hát persze, hogy féltékeny, a férfiak nagy része nem tűri, hogy a párja okosabb legyen nála. Ennyi. Ezt vagy elviseled, vagy pá-pát intesz!

2009. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
88%
Előző vagyok, a legfontosabb kimaradt: gratulálok!!!!
2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!