Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha egy...

Mit gondolnátok, ha egy fiatal (20 év körüli) normális kinézetű lányt látnátok vásárolni egy idősebb (70 év körüli) úrral?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Én több, mint 40 évvel vagyok idősebb a lányomnál, de ilyen elmebeteg következtetés még egyikünknek sem jutott eszébe, ha valahová együtt megyünk.
2013. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
én azon gondolkoznék, vajon mit tud ez a vén kecske amit én nem?
2013. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért érthető az aggodalom. Egyik barátnőmet néha a saját apja feleségének nézik, amikor vásárolnak, vagy kajálnak valahol :D "és a kedves feleségének mit hozhatok?"

Nyugi, normális ember nem gondol ilyet, nyugodtan menj nagypapáddal.

2013. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért aggódsz ilyesmin, kérdező. :) Eléggé látszik, ki az, aki a vén és gazdag tata-pasijával shoppingol, meg ki az, aki a nagypapáját kíséri. :)
2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, senki sem fog a szeretőjének gondolni. :) A testbeszédből, ilyenekből bárkinek lejön, hogy idősebb rokonod. :)
2013. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te túl sokat lógsz GYIK en ha egy ilyen átlagos szituációból is már arra következtetsz h tuti mindenki elhord mindennek a hátad mögött...ne kombinálj bele mindenbe vmi hülyeséget

Az emberek nagyrésze ha lát két másik embert nem kezd el azok magánéleti dolgain gondolkozni

2013. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 vagyok, édesapám 64 éves. Rendszeresen megyek vele vásárolni, vagy akárhova... Sose érdekelt, mit gondolnak rólunk az emberek, ha együtt látnak minket, az apukám az apukám, sose lesz ciki vagy ilyesmi.


Néha elég furcsán néznek ránk, mert ugye én gyeden vagyok, a férjem napközben dolgozik, így ha apával megyek valahova, viszem a kisfiamat is, és az emberek szépen "összerakják" a dolgokat. Aki ismer, úgyis tudja, hogy az apukám, aki meg nem ismer, de ítélkezik, az annyit is ér.


Ne foglalkozz az emberekkel! 26N

2013. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

valószínűleg azért jött ez elő nálam, mert mikor végeztem suliban jelentkeztem egy adminisztrátori állásra, ahol a fönök egy idős, nyugdíjas bácsi volt....csak aztán kiderült róla hogy a vén kecske szeretné megnyalni a sót, (persze miután visszautasítottam már nem kellett mennem dolgozni)

és azóta egyszerűen kellemetlenül érzem magam ha a nagyapámmal egyedül megyek vásárolni és nincs ott másik unokatesom (mert nagyapám se olyan botra támaszkodós tipus, meg nem mondaná az ember hogy lassan 75 lesz.)


az is hozzá járul a dologhoz hogy az általános iskolás és középiskolás osztálytársaimnak köszönhetően kissé "paranoiás" vagyok, és -sajnos- sokszor derült már ki hogy nem gondoltam rosszul mikor ugy éreztem hogy xy-on kibeszél éppen a "hátam mögött"..

2013. máj. 14. 20:58
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nagyapja.
2013. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kedves nagypapa elkísérte vásárolni, ami egy kedves gesztus.
2013. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!