Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek félni a páromtól!...

Kezdek félni a páromtól! Szakítani akarok hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés

A pasimmal már 3-jára jöttem össze, ezért már a szüleimnek sem akarom elmondani, ki tudja meddig tart ismét alapon!

Na és ő nagyon komolyan gondolja elvileg, viszont én már félek hogy 2-3 hónap aztán fél év szakítás majd ez ismét, már a szüleimet is kiakasztaná.

Na és tegnap a barátom, a barátnőm előtt is elkezdett üvöltözni velem hogy hogyan képzelem ezt hogy ő bejön az iskolába, és én nem a terembe vagyok hanem fent a mosdóba,illik tudni hogy 5re beszéltük meg a találkozást 4:40kor vége lett az órámnak, és a mosdóban voltunk a barátnőmmel!

Aztán este volt egy csúnya beszólása, ami nekem nagyon nem tetszett mivel megbántott így ma egésznap nem írtam neki, nem vettem fel ha hívott stb, ezért kaptam egy sms-t hogy indul hozzánk!El is jött, nagyon féltem hogy kitálal a szüleimnek, és hát én jöttem volna ki sz@rul! Már nem bírom ezt a terrort, itt volt 20percet, vagyis az autóban ültünk, és nekem állt hogy hol voltam hogy nem vettem fel a telefont stb!

Szakítani szeretnék, de nem szeretném ha bajom származna belőlem, félek ismét hogy eljön hozzánk, vagy mi egy más! Mit tegyek?


2012. dec. 11. 18:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

De mit tálal ki? Mitől félsz? Nekem nem világos.


Dobd ki a p1csába és ne vedd fel, mikor hív, meg tiltsd le FB-on meg mindenhol. Mintha nem is létezne.

2012. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegbeteg és a szüleidnek sem merted elmondani, hogy újra vele vagy, akkor miért vagy önmagad ellensége? Minek kellett neked ez az egész?

Mitől félsz? Bánt? Nem írtad, tehát sürgősen dobd ki!

Dirigáljon másnak vagy vegyen egy barbi babát magának. Te nem a a megvásárolt tárgya vagy otthon a szekrényen.

Ha nem változtatsz,ne haragudj, de meg is érdemled!

2012. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem teljesen értem a kérdésedet, mert már kétszer szakitottatok. A recept ott van. Valami titkolni valod neked is van, ha a "kitálalástol" félsz. Egyébként ha már ismerted mi a fa-nak jöttél vele össze harmadszor is?
2012. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A szüleim is ha kérdezték van-e valakim, feleltem nem, és akkor most nekem állnának hogy hazudtam stb :( egyébként bántani nem bántott még
2012. dec. 11. 18:50
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen, fog! Tehát vedd elő az eszed, amit eddig nem használtál és szakítsd meg vele a kapcsolatot szépen! Ha nem, akkor meg edd meg, amit főztél. Így harmadjára!
2012. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Minden kapcsolatot szakíts meg vele, tiltsd le facebookon, a hívásfogadást is állítsd be, és mondd el szépen a szüleidnek meg esetleg pár megbízható ismerősödnek, hogy ha durvul a helyzet akkor legyen kire számítanod.
2012. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
nekem volt egy ilyen pasim, egészen addig nem tudtam töle megszabadulni amig a kis agyacskámban el nem döntöttem, hogy már nem félek tőle és leszarom, + gyorsan össze jöttem egy másik sráccal, hogy biztosan felfogja, na persze az is egy sütemény volt, de ugródeszkának éppen megfelelt
2012. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid feltétel nélkül szeretnek, a "pasid" meg egy f.sz, min kell ezen lamentálni?!
2012. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
azt mondta soha nem hagyja hogy elhagyjam, hogyan adjam ki az útját???
2012. dec. 11. 19:02
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a halál fa*zára. És mondd meg a szüleidnek, hogy zaklat.
2012. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!