Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám csalja az...

Mit tegyek? Az apám csalja az anyám?! 12/L

Figyelt kérdés
Az apám csalja az anyámat.Eddig is sejtettem,de az előbb(véletlen)beléptem a skype-jába.Úgy votam veleh,hogy ha már itt vok menézem az üzeneteit,ki tudja mikor lépek mégegyszer véletlen be a skype-jába.ott egy nővel írógatott,írta neki az a rib@nc hogy le ne bukjon meg h megmutatja apámnak magát meztelenül webcamon...hányingerem van.azonnal zokogni kezdtem.2 óra hosszáig zokogtam és magamba üvölötöztem.mostmár konkrétan olyan depis vagyok,hogy az borzalmas.legszívesebben elszöknék itthonról,de nem tudom,hogy hova menjek.most mit tegyek?Anyának nem mondtahom el.a legjobb ember akit csak ismerek.a légynek se tudna ártani.összeomlana.nem egy ilyen barmot érdemel,mint az apám,akit teljes szivemből gyűlölök.talán mondjam el a mamámnak(apám anyukája)?vagy kinek?megőrülök.KÉRLEK SEGÍTSETEK!12/L

2013. ápr. 17. 15:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Senkinek,ez az ő dolguk.Üdv. a való világban.
2013. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Andizsuzsi ***** válasza:
38%

Egyrészt te semmit, mert ez rájuk tartozik. Másrészt soha többet ne olvass bele más ember privát levelezésébe, akkor se, ha véletlenül nyitva hagyta. Az akkor is a magánügye, ha a te apád.

A fenti problémát pedig a szüleidnek kell megoldaniuk.

2013. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
igen,és éljem le depressziósan az életem.hát kösz a nagy segítséget.apám egy féreg.anyám meg nem arról,h megcsalja az apám.a legjobb az lenne,ha elszöknék itthonról...
2013. ápr. 17. 15:12
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Attól még nem lesz jobb ha elszöksz és ha szólsz anyudnak akkor csak ő is depis lesz neked meg nem lesz jobb. Nem tudsz semmit tenni amitől jobb lenne
2013. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
kérlek titeket,hogy gondoljatok bele a helyzetembe.12 éves vagyok.és depressziós.az apám miatt.nem az lenne a normális,ha 12 évesen boldogan élném az életem???valamit úgyis tenni fogok.nem tűröm el,hogy apám ezt teszi.
2013. ápr. 17. 15:15
 6/36 A kérdező kommentje:
de van egy dolog,amitől jobb lenne...ha apám elhúzna a francba.attól tuti,hogy jobb lenne...
2013. ápr. 17. 15:16
 7/36 anonim ***** válasza:
47%
Fiatal vagy nagyon. Hidd el, ez sok helyen megy. Ez az édesapád dolga.Ne foglalkozz vele, míg otthon minden megvan, és látod hogy anyukád boldog, addig senkinke ne mondj semmit.Ha rossz lesz kettőjük között a kapcsolat, vagy változik valami akkor mindenképp beszélj nagymamáddal, vagy apáddal.Szerintem amíg otthon idill van addig ne rondíts bele. Apádnak kell elszámolnia a saját lelkiismeretével, ha nem most, akkor később, de egyszer mindenképp. Te pedig tedd magad túl ezen. Én is átmentem ilyenen.Jófej apám, de ő is többször megcsalta anyum.Én meg felvettem a szemellenzőt.Mert ez nem az én dolgom.
2013. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
Te csak azt hiszed hogy jobb lenne ha apád elmenne. Akkor anyukád lenne boldogtalan. Lehet oda vezetne az egész hogy válás, huzavona, egyezkedés. Szerinted anyukád nem rokanna bele?De ha ki is békülnének akkor szerinted nem motoszkálna anyud fejében mindig az hogy na most biztos megcsal a férjem?!Szerinted neki jó lenne? Felejtsd el ami történt, és minden szép lesz.
2013. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
eddig én se foglalkoztam vele.de az az üzenet anniyra szörnyű volt.ráadásul anya is mindjárt itthon van,és ha meglátja hogy sírtam,valamit hazudnom kell.pedig utálok hazudni.nem leszek olyan hazudós roh*dék,mint az apám.jobb ember leszek nála,az biztos.
2013. ápr. 17. 15:20
 10/36 anonim ***** válasza:
39%
mond hogy néztél egy szomorú filmet az interneten és picit pityeregtél rajta :)
2013. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!